1- Filistinliler kabul etmek gerekir ki dünyanın en yiğit insanları. Korkuyu unutan bir millet. Hakka teslimiyeti tam sergileyen millet. Gazze ehli, izzet ehlidir.

Kaderlerine terk edilmiş, şehadet mertebesiyle Huzuru ilahiye vasıl olan şerefçe en üstün insanlar. Oturup düşünülecek hallerimiz var, herkes ölümü tadacak. Bu gün bende Filistinli olmak isterdim, onlar bu yönden seçilmiş, şanslı insanlar. Bu hayırla şerrin, Hakla batılın mücadelesidir.

2-Karşılarında yüzlerce atom bombasına sahip, tepeden tırnağa silahlı, her türlü silahı kullanmaktan çekinmeyen, dünyadan korkusu olmadığı gibi batı dünyasından tam destek alan bir ölüm makinasıyla karşı karşıyalar. İsrail Başbakanının BBC’de yaptığı açıklamada şöyle dedi:”Arap liderlere şunu söylüyorum. Çıkarlarınızı, iktidarınızı korumak istiyorsanız tek bir şey yapmalısınız. SESSİZ KALIN.”

Adını yazarak değer vermemek için yazmıyorum buraya siz biliyorsunuz zaten başbakan canavarının.

3-Yahudi milleti, özellikle Siyonistler kendi kitapları olan Tevrat'ta bile Tanrı tarafından lanetlendikleri bildirilen ve peygamber Hz. Zekeriya, Hz.Yahya  ve öldürmek kastıylada Hz.İsa yı (ve öldüremeyen) katleden, dünyanın en zalim milleti.

4-Bu Tanrı tarafından lanetlenen millet, M.Ö.587'de Nebukadnezar ve M. S. 136 yılında Romalılar tarafından dünyanın her yerine sürgüne gönderildiler. Gaye bir yerde toplanıp fitne çıkarmamalarıydı. Fakat bu 2000-2500 yıllık sürgün boyunca bilenen, keskinleşen ve mâli olarak devamlı güçlenen Yahudiler, Rusya'da Porgram denilen katliamlara maruz kaldılar. Almanya'da özellikle 2. Dünya Harbi yıllarında Holokost denilen soykırıma uğradılar. Fakat 20. yüzyılın başından beri Filistin'de toplanmaya başladılar. Hele Osmanlı'nın yıkılışından ve 1920'den sonra bu Filistin'i yurt edinme planı orada yaşayan halkı zorla yurtlarından çıkarmak ve kendilerini oraya hakim kılmak şeklinde tezahür etti.

5-Bütün dünyanın kendilerine tanıdığı tolerans oranın sahibi olan Filistinlilerle birleşik ya da ayrı iki devlet olarak anlayışlı bir şekilde yaşamalarıydı. Fakat o bozulmuş Tevrat'taki ifadeye göre karşı tarafı bebek, kadın, çocuk, insan demeden soykırıma uğratma hakkını kendilerine mübah görmekteler ve bunu 75 yıldır uygulamaktalar. 75 yıldır bu muameleye karşı direnen, pes etmeyen bir halk muhakkak ki dünyanın en yiğit halkı olmalıdır.

6-İsrail'in attığı bomba ve mermilerden hemen hemen her Filistinlinin yüzünde, vücudunda bir iz vardır. Bir bakıma Filistinli olmak her zaman bombalara, mermilere ve ablukalara karşı koyabilmektir.

7- Nil'den Fırat'a kadar vadedilmiş topraklar safsatasıyla bizim Türkiye'nin de yarısında gözü olan Siyonistler, Filistin'i hallettikten sonra domino taşı etkisiyle, Ankara'ya kadar da uzanacaklar. Kendilerini dünyanın efendisi, diğer insanları da köleleri olarak kabul eden bu anlayış yerin dibine batmalıdır. Türkiyemizde olan 6 Şubat depreminin artık normal oldığınıda düşünmemek elde değil. Vadedilen topraklar için nüfusun azaltılması akıllara bunları düşüyor.

8-İsrail her bayramımız da manevi günlerimizde süregelen “çim biçme” operasyonlarını, belli aralıklarla yaparak müslümanları katletmekte ve adeta bundan ağızlarının salyalarını akıtarak zevk alan sırtlanlar gibi dünyaya lanse etmekteler. Arap dünyası buna ses edememekte. Maddi imkanlarını sermayelerini yatırdıkları bankalar onların ellerinde. Kendi aralarında birleşik bir düzene geçilmezse hem ekonomi, hemde insanlarımız telef olacak sürekli. Ortak bir birliğe geçilerek kendi aramızda oluşacak ekonomik yatırımlarla dışa bağımlılıktan kurtularak onların bize bağlı olması sağlanabilirdi.

9-Görüldüğü üzere, tüme yakın kullandığımız ürünlerimizde hemen hemen neredeyse iç içe olduğumuz kozmetik, gıda, sağlık, giyim vb. gibi ürünlerde, milliye dönüş acilen yapılmalı. Milli sermayeyle teşebbüs sahipleri desteklenmeli, israil ürünleri ve destekçilerinin ürünlerini önüne geçilmeli. Helena Rubinstein, dünyaca ünlü marka sahibi kadına kaç kozmetiğini kullandığı sorulmuş. Kendisi hiç birisi diye cevap vermiş. Neden kurdunuz peki firmayı demişler, İsraile sermaye yapmak için diye cevap vermiş!!!.

10- Milli Eğitim Bakanlığı’nda çok iş düşmekte. Basılan kitaplarda ki çarpık yalan yanlış bilgiler gerçeğiyle yer değiştirmeli. Nesillerimizi doğru bilgilerle beslemeli, geçmişini doğru bilen neslin daha sağlam temellerle ileriye, inançla bakacakları muhakkaktır.

Bu aciliyet arzeden bir durum, tüm eğitim kitapları gözden geçirilmeli. Kendi aslını unutup İsrail yandaşı olan nesil görülmektedir.Acil, acil el atılmalı bu kitaplar ve sıkı denetimde tutulmalı eğitmenler de.

11-İnsanımızı boykot etmeye hatta bu yandaş olan yeme içme ve destek olan firmaların kapatılması yönünde çalışmaların acilen

yapılması lazım. Bizler ne kadar duyarlı olursak, onları sekteye uğratmış olacağız.

12-Ey içimizdeki dindarları yobaz gerici diye yaftalayan sözde seçkinciler, sözde aydınlar bir sözümde size;

Şu modern çağda en büyük yobazlarla

en gerici olanlarla bir safta olduğunuzun farkında mısınız. İsrail başbakanı bir kısım uydurma kehanetlere göre, tahrif edilmiş, değiştrilmiş,

uydurulmuş Tevrattaki emirlere göre

hareket ettiklerini artık gizlemiyor.

Hayranı olduğunuz, batılılar da başta evanjelistler,

İsraillilerin bu uydurma kehanetlerine inanmış

onun peşinden gidiyorlar, sözde cennete ulaşmak için.

Ve böylece vicdanlarında bu acımasız katliamları meşrulaştırıyorlar.

Bu tarihi gerçekleri ne zaman göreceksiniz,

ne zaman bu batı uşaklığından, bu batı hayranlığından vaz geçeceksiniz.

13-Merhamet duygusudur, insanı insan yapan. Merhamet olmazsa kalpte, yerini zulme ve dünyanın başına bela bırakır. “MERHAMET ETMEYENE MERHAMET OLUNMAZ.”

14-Her zorluktan sonra kolaylık vardır, müjde vardır. Firavunun sarayından Hz. Musa (as) çıktı, Nemrutun ateşinin içinden Hz. İbrahim (as) çıktı, Hz. MUHAMMED (SAV) Arap Yarımadası’nda cahiliye döneminden çıktı. Kabe’yi yıkmaya gelen Ebrehe’nin fil orduları güçlüydü, Allah’u Teala, Ebabil kuşlarıyla yenip helak etti. Hak’kın ve haklının yanında olursak, Allah’ta her an yanımızda olacaktır.  Filistin ateşinden de beklenen Altın Çağ’ın sahibinin çıkması muhtemel dahilindedir.

Filistin özgürdür, hepsi özgürlük savaşçısıdır, özgür olabilmemiz için İslam Birliği sağlam temellerinin devamlılığı sağlanmalıdır.

15-Gazzede vatanlarını ve imanlarını terketmeyerek tarihe isimlerini şanla yazdıran

Siyonist İsrailin katlettiği tüm şehitleri selamlıyorum, Rabbimden rahmet diliyorum.

Tüm dünyada mazlumların, hakkın , haklının yanında ayağa kalkan tüm vicdanlı iyi yürekli insanları, milyonları da burdan saygıyla selamlıyorum.