Ahmet Yıldız

Tüm Makaleleri

Ahmet Yıldız

KURBAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!
Bir yanda komşumuz ve son yıllarda ortak menfaatlerde iyi geçindiğimiz komşumuz Rusya’da ki gelişmeler, yani bir nevi kalkışma başka deyişle darbe girişimi 24 saati doldurmadan durum değişti.
Tabi yankısı çıngısı uzun zaman devam edecektir. Bu olayda zarf içinde zarf var. Türkiye Cumhuriyeti Devleti üzerine düşeni her zaman olduğu gibi yapmaktadır.
Öte yandan seçim sonrası daha önce ertelenen kongre kararı alan İP adıyla örtüşen ipe un sermeye devam ediyor.
İP Genel Başkanı altı yıldır beraber olduğu berbaber yürüdüğü elinde süpürge meydanlarda CHP Genel Başkanına oy istediği CHP ye isyan ediyor öfke kusuyor.
Ömer Seyfettin’in Diyet Hikayesinden dem vurarak bir 15 Milletvekilinin bedelin ödeyemedik. Pişmanım. Ki, bize kuyruk siyasetine mal oldu. Diyor..
Bunlar HDP’ye teşekkür ederken bizi çalışmamakla suçladılar.
İkinci defa ittifaktan ayrıldığını öfke saçarak söylüyor. Bundan sonra ittifak ortağı aramayacağız.
İnandırıcı buldunuz mu? Ben bulmadım 6 Mart’ta kumar masası, Noter masasında oturmam. Deyip üç gün sonra nasıl döndüysen yarın aynı şekilde dönmeyeceğinin garantisi yok.
Son olarak İP’den istifa edenlere parti içinde kendini eleştirenlere de “Faydasızlar, insafsızlar, kahrolun kahrolun şeklinde ateş püskürmesi enteresandır.
Nasrettin hocaya atfedilen fıkra da; Hanımına verdiği cevap aman aman bize görünmen sürünmen de kime görünüp kimlerle beraber olu
Basın İlan Kurumu
Namaz Vakitleri
Akşam vaktine kalan
01:26
İmsak
06:21
Güneş
07:48
Öğle
12:48
İkindi
15:17
Akşam
17:38
Yatsı
19:00
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı