Konya’nın aylık olarak çıkan tek dergisi olan 10’Lar Dergisi’nin 118’inci sayısıyla Konya Tarım Fuarı’nda okuyucuyla buluştu. Türkiye’nin en büyük tarım fuarı olan Konya Tarım Fuarı’nda Konya’nın aylık çıkan tek dergisi olan Konya Yenigün Gazetesi eki 10’Lar Dergisi, stantlarda yerini alırken; dünyanın birçok yerinden fuara gelen ziyaretçi ve katılımcılar da dergiye yoğun ilgi gösterdi.

Img 9694 Kopya

Konya Tarım Fuarı’na ziyarete gelen Konya protokolü ve siyasiler de 10’Lar dergisine ilgi gösterdi: Konya’da aylık olarak çıkan tek dergi olan 10’Lar Dergisi’ni tebrik ederek başarılarının devamını dilediler.

Img 9710 Kopya

SİYASİLERDEN 10’LAR DERGİSİNE TEBRİK

Küresel şeytanlar estetiğe özendiriyor! Küresel şeytanlar estetiğe özendiriyor!

Bu ay ki sayısını tarım sektörüne yönelik çıkaran 10’Lar Dergisi, Konya Tarım Fuarı’nda okuyucularla buluştu. Derginin tarım sayısını Yenigün Gazetesi Sorumlu Yazıişleri Müdürü Abdullah Akif Solak; Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Deva Partisi Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Seyit Karaca, Deva Partisi İl Başkanı Hasan Bestil’e takdim etti. Siyasiler, dergiyi ilgiyle inceleyerek, Konya Yenigün Gazetesi ve 10’Lar Dergisi’ne başarılar diledi.

Img 9742 Kopya

Img 9692 Kopya

ABDULLAH BAŞYEMENİCİ

Editör: Birkan Bakay