Selçuklu’ya gelen, hizmeti görüyor! Selçuklu Belediyesi bünyesinde mahallenin ihtiyaçları göre yapılan çalışmalarla, her mahalle kendine yetebilen imkanlarla donatılıyor. Konya’nın en çok öğrenci barındıran mahallesi Bosna Hersek’te kısa süre önce açılan Bosna Sosyal Tesisi, içerdiği donatılarla hem öğrencileri hem de vatandaşları sevindirmişti. İçerisinde kadın- erkek fitness, eğitim merkezi ve kıraathanesiyle her yaş grubunun spordan, sosyal aktiviteye, eğitim çalışmalarından kitap okumaya kadar birçok faaliyeti gerçekleştirebildiği merkez, kısa süre içinde Bosna Hersek Mahallesi sakinlerinin en gözde mekânı oldu.  

1655901380

SPOR, EĞİTİM VE SOSYAL AKTİVİTE İMKANI AYNI BİNADA!

Spor, sosyal faaliyet ve eğitim çalışmalarının hepsini 3 katlı modern binasında sunan Bosna Sosyal Tesisi, içerisindeki Bosna Millet Kıraathanesi ile genç, yetişkin, emekli ve ev hanımlarının sohbet edebileceği bir mekân sunarken; Şehit Arif Demir Uzaktan Eğitim Merkezi ise kitap arşivi ve çalışma alanlarıyla öğrencilere göre tasarlanmış. Birinci ve ikinci katında yer alan ve farklı spor dallarının yapımına imkân tanıyan fitness ve aerobik salonu ise Bosna Hersek Mahallesi’nde kaliteli, yüksek standartlardaki hizmete cüzi miktarlarla erişim olanağı sağlıyor.

HERKESİN KULLANABİLECEĞİ ORTAK ALAN

Küresel şeytanlar estetiğe özendiriyor! Küresel şeytanlar estetiğe özendiriyor!

Öğrenci nüfusuyla dikkat çeken Bosna Hersek Mahallesi’nde öğrencilerin en çok ihtiyaç duyduğu çalışma alanlarının artırılması yönünde kütüphane, etüt merkezi ve tesislerle hizmet sunan Selçuklu Belediyesi, Bosna Sosyal Tesisi’nde yeni çalışma alanı sunuyor. Öğrenciler için rahat ve güzel bir ortam sunan Tesis, 360 öğrenci kapasitesiyle üniversite öğrencilerinin yoğunluğu oluşturduğu Bosna Hersek Mahallesi’nde öğrenciler için ders çalışma alanı sunuyor. Ayrıca kütüphanedeki kitaplardan yararlanılabilen çalışma alanının yanı sıra Bosna Millet Kıraathanesi bölümünde sohbet ve daha sesli çalışmalar yapılmasına imkân sunuluyor. Her yaş grubundan insanın oturma imkânı bulduğu Kıraathane, emeklilerin vakit geçirmesi için de ideal bir mekân haline getirilmiş. Bosna Millet Kıraathanesi’nin kapasitesi ise 170 kişi. Kıraathane kapsamında belirli saatlerde çay ve kek ücretsiz olarak ikram ediliyor.

Img 9209 Kopya

KADIN- ERKEK FİTNESS, İÇERİĞİNDE BİRÇOK ALANLA HİZMET VERİYOR

3 katlı 4 bin 706 metrekare alana sahip olan Bosna Sosyal Tesisi, kütüphane ve kıraathanenin yanı sıra birinci ve ikinci katında bulunab fitness ve aerobik salonu, giyinme odaları, duş yerleri ve mescit ile hizmet veriyor. Her yaştan vatandaşın rahat bir şekilde spor yapabilmesi için kadın- erkek ayrı alanlarda yapılan spor faaliyetleri, vatandaş tarafından yoğun ilgi görüyor. Alanında uzman spor antrenörleri ve modern son teknoloji spor ekipmanlarıyla fonksiyonel bir yapı oluşturan Tesis, erkek fitness içeriğinde; CrossFit, Fonksiyonel Fitness, Kardiyo alanlarında; kadın fitness içeriğinde ise Step- Aerobik, Zumba, Pilates Grup dersleri ve CrossFit, Kardiyo alanlarında hizmet verilmekte. Ayrıca premium hizmet olarak ise Reformer Pilates, Ema, BungeeFly ve Spinning dersleri veriliyor.

Img 9310 Kopya

ÖZEL HİZMET, ÜCRETSİZ İMKAN!

Spor alanındaki farklı alanlarıyla mahalle sakinleri başta olmak üzere vatandaşlara kaliteli ve ‘özel’ hizmet sunan Bosna Sosyal Tesisi, öğrencilerin de uğrak mekanlarından biri halini aldı. Öğrencilere özel imkanların yanı sıra öğrenci indirimlerinin de geçerli olduğu tesis, spor, eğitim, sosyal aktivite alanlarını beraberinde sunuyor. Bosna Millet Kıraathanesi ve Şehit Arif Demir Uzaktan Eğitim Merkezi imkanları ise ücretsiz olarak sunuluyor.

HACER CEYLAN 

Editör: Birkan Bakay