Konya’nın turizm sektöründeki parlayan yıldızı Aydın Ünlüer A.Ş sektördeki yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. Konya’da Ramada Plaza ve Aydınbey Park Otel markalarıyla turizm sektöründe faaliyet gösteren Antalya’da ise Aydınbey Gold Dreams, Aydınbey Famous Resort, Aydınbey Queen’s Palace & Spa ve Aydınbey King’s Palace & Spa otelleriyle turizm sektörüne yön veren Aydınbey Group otel yatırımlarına bir yenisini daha ekledi.

0876f4b4-a270-43b7-aba0-1d8239fd10c8

Kemer Beldibi bölgesindeki SIU COLLECTION Oteli’nde de misafir kabulüne başlayan Aydınbey Group Otelleri, turizm sektöründe dün olduğu gibi bugünde gayretli hizmetleri ile değer yaratma arzusunu sürdürüyor.

KOBİ'lere 6 ülkedeki işletmelerle iş birliği imkanı KOBİ'lere 6 ülkedeki işletmelerle iş birliği imkanı

b6f98d14-65e8-4836-a49c-765d7ea87005

Aydın Ünlüer A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Enes Ünlüer;  “1997 yılında Alanya’nın Konaklı beldesinde otel arsası satın alarak turizm sektörüne adım atan firmamız ilk yatırımı olan Aydınbey Relax Hotel’i de 1999 yılında hizmete açmıştır. Grup Otelleri olarak aradan geçen 26 yılda turizm sektöründeki deneyimiyle yeni yatırımlara imza atmakta turizme değer katmaktadır. Bu doğrultuda eski adı ile, Club Zigana Kemer Otel’in satın alımı ile bölgenin gelişmesine katkı sunmak ve değerli misafirlerimize üst düzey konfor ve şık bir konaklama heyecanı yaşatabilmek için 2023 yaz sezonunda sizlerle buluşturduğumuz SIU COLLECTION otelimizi Kemer Beldibi bölgesinde hizmetinize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizlerden esirgemediğiniz kıymetli destekleriniz ve ilginizden dolayı tüm paydaş ve misafirlerimize Aydın Ünlüer A.Ş. olarak sonsuz teşekkür ederiz” dedi.