Karapınar’da anaokulu öğrencilerinden oluşan heyet, Karapınar Ziraat Odası’nın sera alanını ziyaret ettiler. Anaokulunun sosyal faaliyetleri kapsamında gerçekleştirilen ziyarette minik öğrenciler, Ziraat Odası Ziraat Mühendislerine merak ettiklerini sorarak, bilgilendiler. Serada yetişen bitkiler ve yapılan çalışmalar hakkında da bilgi sahibi olan öğrenciler ayrıca, serada yetişen bitki türleri ile yapılan çalışmaları yakından görme imkanı buldu. Karapınar Sultaniye Anaokulu öğrencileri Ziraat odasına ait sera, acık alan bahçe ve tarım alet ve makina parkuru hakkında Karapınar Ziraat Odası Başkanı Durmuş Üner, öğrencilere tarımsal üretimin önemi konusunda bilgilendirme yaptı, öğrenciler tarafından fide dikimi gerçekleştirildi.

Oğulları tarafından öldürülen anne ve baba dualarla defnedildi Oğulları tarafından öldürülen anne ve baba dualarla defnedildi

2-5-10

Renkli ve güzel görüntülerin oluştuğu gezi ile keyifli anlar yaşayan öğrenciler, Ziraat odası başkanı Durmuş Üner ile çalışanlarına teşekkür etti.

ABDULLAH BAŞYEMENİCİ