Türkiye genelinde pek çok bayisi olan Buyruk Grup’un Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Buyruk, Konya’da da Renault Truks, Erkunt, Solis Traktör ve yakın dönemde Otokar Atlas’ı bayilik bünyelerine kattıklarını söyledi.

‘CİDDİ YATIRIMLAR YAPIYORUZ’

Buyruk Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Buyruk, Türkiye genelinde pek çok bayisi olan bir grup olduklarını belirterek Konya’da da Renault Truks, Erkunt, Solis Traktör ve yakın dönemde Otokar Atlas’ı bayilik bünyelerine kattıklarını söyledi. Mehmet Ali Buyruk, ‘’İlerleyen günler için de çalışmalarımız devam ediyor. Konya merkezde olup ilçelere de yayılmayla ilgili ciddi yatırımlar ve çalışmalar yapıyoruz. Bu doğrultuda Karapınar bölgesinin etkin esnaflarından Duran Sezer Bey ile beraber Otokar Atlas, Erkunt ve Solis bayiliklerini yürütme kararı aldık. Duran Sezer Bey, Karapınar bölgesinde bizim temsilcimiz. Kendisi bizim araçlarımızın satışına bakan yetkili konumunda. Duran Bey ile bu serüvene 2023’ün Ocak ayında başladık. Çözüm ortaklığından dolayı da memnun olduğumuzu belirtmek istiyoruz. İlerleyen günlerde diğer ilçelerde de bu tür çözüm ortaklıklarını yapacağız. Yeni bayilikleri de bünyemize katacağız’’ diye konuştu.

PROGRAM YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Bu tanıtım programı sayesinde Karapınarlılara hem araçlarını tanıttıklarını hem de kampanyalarla ilgili bilgi verdiklerini dile getiren Mehmet Ali Buyruk, programın bu kadar çok ilgi görmesinden oldukça memnun olduğunu belirtti.

Duran Sezer ile 5 aydan beri araç, traktör ve tır bazında Karapınar’a çok sayıda araç satışı yaptıklarını da kaydeden Mehmet Ali Buyruk, ‘’Satışlarımızdan oldukça memnunuz. Karapınar halkı ile çok güzel bir bağ kurduk. Hepsine çok teşekkür ediyoruz. Herkes bizi güler yüzle benimsedi’’ ifadesini kullandı.

 Buyruk, tanıtım programında 4 tane traktör, 3 tane Atlas kamyon ve 2 adet tır satışlarının olduğunu söyledi.

Tanıtım programına gelen davetlilere hediyeler dağıtıldı ve ikramlarda bulunuldu. Programda yer alan Mehter Takımı da güne renk kattı. Günün sonunda Buyruk, ‘’Tanıtım programına katılan herkese en içten teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.

Konya o cadde trafiğe kapatıldı! Araçlara izin yok... Konya o cadde trafiğe kapatıldı! Araçlara izin yok...