İngiltere'nin Lincolnshire bölgesinden polise ilginç bir ihbar geldi. Bir kişi, yerde yatan hareketsiz insanların olduğunu söyledi ve polisi harekete geçirdi. İhbarı yapan kişi, polise, bir binanın içinde yerde yatan insanların olduğunun yanı sıra 'toplu katliam ayinine' benzediğini de söyledi.

Korkunç iddia üzerine olay yerine 5 araçla gelen polisler, binaya girdiklerinde karşılarında yoga yapan öğrencileri görünce neye uğradıklarını şaşırdılar. Yoga öğretmeni Millie Laws ise toplu katliam yapan bir katil olduğu yönünde şüphe duyulduğunu öğrenince şoke oldu. 22 yaşındaki Laws, ilk olarak neler olduğunu anlayamadığını, yoga dersinin 'toplu katliam ayini' sanılmasının ise 'çok komik ve gerçek dışı' olduğunu söyledi.

Yoga öğrencilerinin üzerlerinde battaniyelerle gözlerini kapatarak mum ışığında yere yattıkları, öğretmenin de ritim tutarak aralarında dolaştığı belirtildi.

Siyonist Rejim'in hedefi Filistin halkını 'boyunduruk' altına almak Siyonist Rejim'in hedefi Filistin halkını 'boyunduruk' altına almak

Lincolnshire polisi, yerde hareketsiz yatan kişilerin yoga yaptığını ve durumlarının iyi olduğunu görünce rahatladı. İhbarların iyi niyetle yapılması nedeniyle olaya dair soruşturma başlatılmadı.