AK Parti Selçuklu İlçe Başkanlığı’na başvuruda bulunan Öztürk'ün dikkat çeken projeleri arasında, şehrin trafik sorununu çözmek amacıyla yapay zeka ve entegre modüllerin trafik ışıklarında kullanılması yer alıyor. Genç aday adayı belediye meclis üyesi olduğunda projeleri Belediye Başkanı’na sunacağını belirtiyor.

resim-2

Genç aday adayının 20'den fazla yeni nesil proje açıklaması arasında öne çıkan diğer projeler ise şu şekilde:

Sokak Köpekleri için Selçuklu Belediyesi Çözümleri Projesi: Sokak hayvanlarına yönelik özel çözümler içeren proje, Selçuklu'nun daha yaşanabilir ve hayvan dostu bir kent olma hedefini güçlendiriyor.

Engelsiz Selçuklu Projesi: Engellilere yönelik daha fazla erişilebilirlik ve destek sağlamayı amaçlayan proje, kentin inclusiveness (dâhil edicilik) alanında önemli adımlar atmayı hedefliyor.

Akıllı Yeni Nesil Otopark Projesi: Otopark yönetimini daha akıllı ve etkili bir şekilde organize eden bu proje, Selçuklu'nun trafik düzenini iyileştirmeyi amaçlıyor.

Sosyal Belediyecilik ve Yerel Ekonomi Planları Üzerine: Öztürk'ün sosyal yardım ve yerel ekonomiye yönelik projeleri, ihtiyaç sahibi özellikle emekliler ve gençleri kapsayarak toplumsal dayanışmayı güçlendirmeyi amaçlıyor.

Hepatit C ile yaşayan 5 kişiden 4’ü enfekte olduğunu bilmiyor Hepatit C ile yaşayan 5 kişiden 4’ü enfekte olduğunu bilmiyor

Genç aday adayının sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarda vurguladığı "Çok Çalışacağım, Daha Çok Çalışacağım, Selçuklu için 24 Saat Çalışacağım" sözleri, projelerine duyduğu güveni ve şehri teknoloji bakımından 30 yıl ileri götürecek kararlılığı yansıtıyor.

Öztürk, açıkladığı projelerle Selçuklu'nun geleceğine yönelik yenilikçi ve çağdaş bir perspektif sunarken, yerel ekonomi ve sosyal belediyecilik alanında kapsamlı planlarıyla dikkat çekiyor.