Spor Toto Süper Lig'in 32. haftasında evinde Trabzonspor'u 2-1 mağlup eden Konyaspor'da Kulüp Başkanı Fatih Özgökçen'ın maç öncesi oyunculardan özel bir isteği oldu.

Spor Toto Süper Lig'in 32. haftasında evinde Trabzonspor'u 2-1 mağlup eden Konyaspor'da Kulüp Başkanı Fatih Özgökçen'ın maç öncesi oyunculardan özel bir isteği oldu.

YENEMEDİĞİM TEK TAKIM

Zorlu maç öncesi soyunma odasında oyuncularla bir araya gelen Fatih Özgökçen, iki yıllık görev süresince yenemedikleri tek takımın Trabzonspor olduğunu belirterek, "İlk defa kendim için bir şey istiyorum. Bu maçı öncelikle benim için oynayacaksınız" dedi. Özgökçen galibiyet sonrası soyunma odasına gelerek oyuncularını tebrik etti.

KONYASPOR İYİ YÖNDE İLERLEYECEKTİR

Liverpool, galibiyet serisini 5 maça çıkardı Liverpool, galibiyet serisini 5 maça çıkardı

Konyaspor Kulübü Başkanı Fatih Özgökçen, Trabzonspor maçının ardından yaptığı açıklamada taraftarlara sabır tavsiyesinde bulundu. Özgökçen, "Göreve geldiğimiz süreç içerisinde hep Konyaspor’un 3-4 yıl içinde hep ilk 10’da yer alacak bir takım olacak daha sonraki 3-4 yıl içinde de hep ilk 5’te yer alacak bir takım olacak dedik. Eleştirilere de bir nevi hak veriyorum. Geçen seneyi üçüncü olduğunuz zaman insanlar sizden o başarıyı istiyor. Futbol başarılara dayalı bir spor oyunu olduğu için bunu bekliyorlar. Taraftarımız sabretsinler. Konyaspor iyi yönde ilerleyecektir, iyi yerlere gelecektir. İnşallah, hedefimiz doğrultusunda devam edecektir" açıklamalarını yaptı.

GELECEK SEZON PLANLAMASI BAŞLIYOR

Fatih Özgökçen, gelecek sezonun planlamasına başlayacaklarını söyledi. Maç sonu konuşan Özgökçen, “Gelecek sezonun planlamasını konuşmaya başlayacağız. Önümüzdeki haftadan itibaren yeni sezon yapılanmasını masaya yatırma zamanı geldi. Çünkü uzun bir zaman alıyor yeni bir ekiple yol devam edebilmek, oyuncularla yola devam edebilmek. Bu haftadan sonra başlarız.  Başarıyı çabuk beklemek, futbolun uzun soluklu bir oyun olduğu anlayışına uzak olur. Doğruları yaptığınız zaman belki ilk başta acıtacak ama dayanmak zorundasınız.