Türkiye’nin traktör sektöründeki önemli markalarından olan Erkunt Traktör’ün satışını gerçekleştiren Buyruk Otomotiv, yılların verdiği tecrübeyle Konya’daki Erkunt satışlarını da artırmış durumda. Faaliyetleri hakkında bilgiler veren Buyruk Otomotiv Sahiplerinden Mehmet Ali Buyruk, iki ayrı şirketle farklı traktör markalarının bayiliklerini yaptıklarını söyledi.

Türkiye’nin traktör sektöründeki önemli markalarından olan Erkunt Traktör’ün satışını yaptıklarını belirten Buyruk, “Buyruk Otomotiv olarak Konya bölgesinin Erkunt bayisiyiz. Meram, Karatay, Selçuklu, Altınekin, Kadınhanı, Sarayönü, Çumra, Güneysınır, Bozkır bölgesinin Erkunt bayisiyiz” dedi.

PAZARDA İYİ DURUMDAYIZ 

Konya ve çevresinde traktör pazarının oldukça iyi olduğuna vurgu yapan Buyruk, bu potansiyeli değerlendirmek için çalıştıklarını söyledi. Bölgeden büyük beklenti içerisinde olduklarını dile getiren Buyruk, “Her yıl hedeflerimizi büyüterek yolumuza devam ediyoruz. Geçen yıl genel ekonomik sıkışıklıklara rağmen iyi bir performans gösterdik. Bu yıl da hedeflerimize ulaşmak için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

I M G 9313

ERKUNT’UN KALİTESİ TARTIŞILMAZ

Erkunt Traktör’ün tartışılmaz bir kaliteye sahip olduğunu dile getiren Buyruk, “Erkunt Traktör bazı markaların da motor kısmının dökümünü üreten bir firma. Erkunt o yüzden kalitesini tartışmaya gerek yok. Motorunu verdiği firmalar Türkiye’de iyi satış

yapan markalar. Erkunt yerli bir üretim. Her şeyiyle traktörü üretebiliyor” dedi.

Buyruk Grup serviste iddialı! Buyruk Grup serviste iddialı!

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI ÇALIŞIYORUZ

Buyruk Otomotiv olarak müşteri memnuniyeti ve satış dışındaki hizmetlerinden de bahseden Buyruk, “Biz Erkunt Konya Bayii olarak satış dışında traktör yetkili servisi, traktör bakım ve tamiri, yedek parça servisi ile bayiliğimizin olduğu bütün ilçelerde hizmet vermekteyiz. Bizim için önemli olan unsurlardan bir tanesi de müşteri memnuniyetidir. Bugüne kadar hiçbir çiftçimizi ve müşterilerimizi mağdur etmedik” değerlendirmesi yaptı.

Muhabir: MUSTAFA ARSLAN