İsrail, Gazze’yi Ramazan dinlemeden vahşice bombalamaya devam ediyor.

Gazze’nin altını üstüne getiren İsrail, binlerce insanı katletti. Bebekleri öldürdü, erkekleri soyarak çıplak halde bıraktı…

Çocuk ve kadın dinlemeden fosfor bombaları yağdırdı. Ramazan ayında bile insanları açlık ve sefalete mahkûm etti. Siyonizm terörü anca bu kadar olabilirdi. Ve bu terörizm hâlâ sürüyor. Savaşın barbarlığından kaçmak isteyen masum insanlar Mısır veya başka güvenli bölgeye gideriz düşüncesiyle Refah’a sığındılar.

İsrail durur mu? Yine bombalamaya devam ediyor. Üstelik bunu Müslümanlar için mübarek olan Ramazan ayında bile yapıyor. Bu da yetmiyor, yaptıkları reklamlarla Ramazan ve Müslümanlar ile dalga geçiyorlar.

Suçsuz kadınları da öldürüyorlar. Daha fazla Gazzeli doğurmasın diye…

Bütün bunları yapıyorlar. Çünkü Müslümanlara saldıran bu Yahudilere göre dünyada kendilerinden başka herkes hayvan, değersiz!

Hatta bir hiç. Şeytan bilinciyle hareket ediyorlar. Onların yaşadığı dine hele bir laf at… Ama onlar başka dinden olan masum insanlara istediği her şeyi yapabilsin öyle mi?

Siyonistlerin gözünde Müslüman hep suçludur.

Bunlar ne ahlaka, ne haklara, ne demokrasiye, ne de insana inanırlar. Yaptıkları tek şey kendi istediği şeylere sahip olana kadar barbarca ve teröristçe saldırmak.

İnsanların üstlerine bomba yağdırarak istediklerini elde edebileceklerini ve bunun edebi olacağını hayal ediyorlar.

Özellikle İsrail askerleri tam bir kurulu robot gibi. Onlara önünüze ne çıkarsa ezin geçin deniliyor, onlar da yapıyor. Yani ne iradeleri ne de kalpleri var. o zaman bunların hayvandan ne farkı var?

Siyonistlerin de elbette bir sonu olacak. Ama olan, soykırıma uğrayan Müslümanlara olacak.

Özellikle Ramazan ayında bile ateşkes sağlamayıp fosfor bombalar yağdıran Siyonistlerin planı er ya da geç ayaklarına dolanmayacak mı?

Filistin’e yönelik imha saldırılarının baş sorumlusu, İsrail’in baş patronu Amerikan emperyalizmidir.

Ama geçenlerde dalga geçer gibi ABD başkanı Gazze için yardım istedi. Kendisinin akli dengesinin yerinde olmadığını bilmek, bu yardım konusunda aslında pek şaşırtmadı.

ABD-İngiliz emperyalistleri başta olmak üzere emperyalistlerin koruması ve desteğindeki İsrail Siyonist yönetimleri, 1948’den beri Filistin halkını imha politikasıyla sindirip teslim almaya, olmadığında da yok etmeye çalışıyor. Müslümanlara karşı gösterilen kin, düşmanlık ve saldırılar ne zaman son bulacak Allah bilir…