AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı, esnaflara teşekkür ziyaretinde bulundu. Konya Lisesi ile Camlı Köşk arasındaki esnafları ziyaret eden Özboyacı, Konya halkına ne kadar teşekkür etseler az geleceğini dile getirdi. Özboyacı, “Günümüz yine çok güzel geçti. Vatandaşlarımızla birlikte olduk. Arkamızda Konya’nın en işlek caddelerinden birisi olan Gedavet var. Konya Lisesi’nden Camlı Köşk’e kadar olan esnaflarımızı ziyaret ettik. Halkımıza ne kadar teşekkür etsek az. Çünkü 21 yıldır hem Cumhurbaşkanımızı hem de AK Parti’mizi asla bırakmadılar. Cumhur İttifakı’mıza da çok büyük bir teveccüh gösterdiler. Ne kadar hizmet etsek de Konya’ya layık olmak çok zor. Rabbim bizlere Konyalılara layık işler yapmayı nasip etsin” dedi.

d144d0fa-6a09-4447-b41f-34b6b11f2611

'En kötüsü geride kaldı' 'En kötüsü geride kaldı'

28 MAYIS'TA SANDIĞA DAVET

Herkesi 28 Mayıs'ta sandığa davet eden Selman Özboyacı, "Vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Rabbim birlikteliğimizi, beraberliğimizi bozmasın. 28 Mayıs’ta bütün hemşerilerimizi sandığa gitmeye davet ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar Cumhurbaşkanı seçeceğiz. 28 Mayıs’ta Türkiye artık önüne bakacak ve milletimiz o büyük yürüyüşüne devam edecek” diye konuştu.

GENÇ SEÇMEN VURGUSU

Cumhurbaşkanlığı seçimleri ikinci turunda 50 bin gencin ilk kez oy kullanacağına dikkat çeken Özboyacı, “Bir kardeşimizle karşılaştık. Yaşı dolmadığı için ilk turda oy verememiş, ikinci turda verecek. Biliyorsunuz ikinci turda 50 bin gencimiz yaşını doldurduğu için ilk kez oy kullanacak. Geriye kaldı 49 bin 999 diyoruz. O kardeşimizle de konuştuk, hasbihal ettik. Zaten tercihinin bizden yana olduğunu sormadan söyledi. Onlar da biliyorlar. Bir tarafta yıkım, geriye dönüş vaat eden bir zihniyet var. Diğer tarafta Türkiye’yi tam bağımsızlığına götürecek güçlü bir kadro var” ifadelerini kullandı.

ffb9bea0-ffe3-4ea5-bfd9-2a69a4368899

'TÜRKİYE'MİZİN GURURU OLDU'

Son dönemlerde yapılan projelerin Türkiye'nin gururu olduğunu vurgulayan Selman Özboyacı, sözlerini şöyle tamamladı: “Biz bugüne kadar Türkiye için yaptıklarımızı daha da güçlendirecek işler yapacağız inşallah. Özellikle genç kardeşlerime şunu söylüyorum. TOGG, SİHA, İHA, Kızılelma, KAAN, ALTAY, ATAK gibi projeler Türkiye’nin 85 milyonunun tamamının gururu, tamamının başarısı. Bizler gençler olarak ileride daha da iyilerini yapacağız. Ama bu iradenin devam etmesi lazım. O yüzden bütün genç kardeşlerimizden 28 Mayıs'ta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a oy istiyoruz.”

Editör: Birkan Bakay