AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Baykan ve Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca açılışa hazırlanan Karatay Gençlik Eğitim ve Spor Merkezinin son çalışmalarını yerinde inceledi. Baykan ve Kılca Gençlik Merkezi ziyaretinin ardından Adalet Parkı’nda vatandaşlarla bir araya geldi.

Yatırım İnceleme (6)

GENÇLİK MERKEZİ TAMAMLANDI, KISA SÜRE SONRA AÇILACAK

Karatay Gençlik Eğitim ve Spor Merkezi’nin tamamlandığını ve kısa bir süre sonra gençlerin hizmetine sunulacağını söyleyen Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca; her zaman gençlerin yanında olacaklarını kaydetti.

Altın alırken dikkat! Altın alırken dikkat!

Gençlerin geleceği için var güçleriyle çalıştıklarına dikkat çeken Başkan Hasan Kılca, gençlere en fazla yatırım yapan yerel yönetimler arasında üst sıralarda yer aldıklarını söyleyerek; “Karatay Gençlik Merkezimiz tamamlandı. Kısa süre sonra gençlerimizin hizmetine sunulacak. Burada spor salonları, dersliklerimiz, sesli sessiz kütüphanelerimiz, kafeteryamız, konferans salonumuz ve gençlerimizin ihtiyacına yönelik her türlü alan mevcut. Gençlik Merkezimiz Karatay’daki tüm gençlerimize uzun süre hizmet edecek çok güzel bir yatırım oldu. Bizler gençliğimizi gelecek olarak görüyoruz. Her zaman yanlarında olmaya ve destek vermeye devam edeceğiz. Karatay Gençlik Merkezimizin Karatay’ımıza ve Konya’mıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yatırım İnceleme (1)

GENÇLİK MERKEZİ YENİ BİR ÇEKİM MERKEZİ OLACAK

Mehmet Baykan, Gençlik Merkezi’nin gençlerin hoşça vakit geçirebileceği güzel bir mekan olduğunu aktararak, merkezin hayata geçmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Baykan sözlerini şöyle sürdürdü; “Karatay Belediyemiz şehrimizin ve Karatay’ın gelişimine yön verecek yatırımlarını sürdürüyor. Karatay Gençlik Eğitim ve Spor Merkezi gençlerimize hizmet edecek çok güzel kompleks bir mekan olmuş. Bu merkez gençlerimize gerek sportif gerekse eğitim yönünden katkı sağlayacak yeni bir çekim merkezi olacak. Proje her yönüyle Karatay’a değer katacaktır. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Bizler yerel yönetimlerimizle birlikte vatandaşlarımızın refahı için çalışmaya devam edeceğiz.”

Yatırım İnceleme (3)

ADALET PARKI YENİLENEN YÜZÜYLE VATANDAŞLARIN UĞRAK NOKTASI OLDU

Gençlik Merkezi incelemesinin ardından Adalet Parkı’nda vatandaşlarla buluşan Hasan Kılca, Adalet Parkı’nın yenilenen yüzüyle vatandaşlara hizmet verdiğini belirtirken Mehmet Baykan ise; Adalet Parkı’nın vatandaşların nefes alabileceği bir alan olduğunu söyledi.

Milletvekili Baykan ve Başkan Kılca’nın ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ileten vatandaşlar ise sürpriz ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Yatırım İnceleme (4)

HACER CEYLAN