Anadolu Kartalı Konyaspor’da moraller yerinde. Kötü sonuçlara Kasımpaşa maçıyla dur diyen hanesine 3 puan yazdıran, ardından ise kritik Alanyaspor, maçından 1 puanla dönen ve son olarak Türkiye Kupası’nda Beyoğlu Yeni Çarşı’yı 3-0’lık net bir skorla geçen Konyaspor’da gözler şimdi Sivasspor, maçına çevrildi. Yeşil beyazlılar, bu maçı kazanarak yoluna emin adımlarla devam etmek istiyor. Konyaspor’da Teknik Direktör Hakan Keleş, maç öncesi değerlendirmelerde bulundu.

SİVASSPOR MAÇI HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

Sivasspor maçının hazırlıklarının sürdüğünü kaydeden Keleş, “Sivasspor maçı hazırlılarımız sürüyor. Bizim için çok önemli bir maç. İyi bir gidişatımız var. Bunu taçlandırmak istiyoruz. Zor bir maç olacak. Sivasspor deplasmanlarda iyi oynayan bir takım. Yönetim, futbolcular ve teknik heyet olarak biz elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Burada tek eksiğimiz seyircimiz. Sivasspor karşısında seyircimize çok ihtiyacımız olacak. İyi sonuçlar aldıkça tribünlerin dolacağına inanıyorum” dedi.

DOKUNUŞLARA DEĞİNDİ

Ben gelmeden önce mağlubiyet serileri vardı. Psikolojik olarak oyuncular kötü durumdaydı. Geldiğimden beri saha içinde ve dışında onların öz güvenlerini yerine getirmek adına iyi futbolcular olduklarını ve sadece performanslarını yükseltmeleri gerektiğini söyledik. Bu anlamda çalışmalar yaptık. Oyun anlamında yapamadığımız, eksik yaptığımız, daha iyi yapmamız gereken şeyler vardı. Onları antrenmanlarla oyuncular üzerinde çalışarak sağlamaya çalıştık. Oyunumuzu geliştirmeye çalışıyoruz. Tabi iyi oynadığımız fakat sonuç alamadığımız Trabzonspor maçı var. Sivasspor maçında da istediğimizi alırsak, moral ve motivasyon olarak iyi olacağız. Taraftarlarımızın özlediği Konyaspor’a inşallah hep beraber, el birliği ile ulaşacağız.  Transfer süreci içinde tabi ki boş durmuyoruz. Takviyeler yapacağız. Gerekli mevkiler için çalışmalarımız devam ediyor. Az bir süre kaldı. İzlemeye gideceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

SAMET AKTAŞ

Beşiktaş'ta Konyaspor maçı hazırlıkları başladı Beşiktaş'ta Konyaspor maçı hazırlıkları başladı