Konyaspor’da Sivasspor maçının hazırlıkları sürüyor. Hakan Keleş yönetiminde takıma olumlu bir hava yansıyan yeşil beyazlılar, Sivasspor karşılaşmasını kazanarak yoluna emin adımlarla devam etmek istiyor. Konyaspor’un başarılı defans oyuncusu Adil Demirbağ, maç öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Ayrıca Demirbağ’ın 100’üncü Süper Lig maçı ve doğum günü kutlandı.

ÇOK İYİ ÇALIŞTIK

Sivasspor maçına iyi hazırlandıklarına işaret eden Demirbağ, “Öncelikle 100. Lig maçım ve doğum günümü kutladığınız için çok teşekkür ederim. Sivasspor maçı yüzde yüz kazanmamız gereken bir maç. Onun için hafta içi boyunca çok iyi çalıştık. Güzel bir deplasman yaşatacağız onlara. 3 puanı onlara bırakmayacağız. İnşallah 3 puan bizim olur” dedi.

TRANSFER SÜRECİNİ DEĞERLENDİRDİ

Süper Lig'de 27. hafta maçları tamamlandı Süper Lig'de 27. hafta maçları tamamlandı

Transfer sürecine değinen Demirbağ, “İsmail hocamla daha önce çalıştım eski bir öğrencisi olarak. Ama bende sizin gibi medyadan takip ediyorum. Bir Konyaspor futbolcusu olarak dışarıya kulağım kapalı. Kendi takımıma yüzde yüzümü vermek istiyorum. Sonuçta her futbolcu transfer sürecinde gözde olmak ister. Ailemi, takımımı gururlandırabiliyorsam ne mutlu. Şuan ben içtenlikle söylüyorum. Ben yüzde yüzümle Konyaspor’dayım. Kafamı bulandırmaya gerek” diye konuştu.

DEĞİŞİKLİĞE VURGU YAPTI

Teknik Direktör değişikliği ile ilgili gelen bir soru üzerine Adil sözlerini şöyle tamamlandı, “Futbolda tabi özellikle kendi ligimizde teknik direktörler sık sık değişiyor. Yani Hakan Hoca ilk geldiğinde bize inanılmaz motive edici şeyler söyledi. Gerektiğinde sert, gerektiğinde ise espri anlayışına göre ön plana çıktı. Kendini bize kabullendirdi. Bizim motivasyona ihtiyacımız vardı. Hakan Keleş, hocamızda bu motivasyonu bize sağladı”

SAMET AKTAŞ