Başkan Altay duyurdu! LGS sınavına girecekleri ilgilendiren haber Başkan Altay duyurdu! LGS sınavına girecekleri ilgilendiren haber

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, 20 Mart 2023 tarihinde çeşitli ziyaretlerde bulunmak amacıyla Çeltik ve Yunak’a gitti.

İlk olarak Çeltik’e giden İl Milli Eğitim Müdürü Yiğit, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin’le birlikte Kaymakam İbrahim Şahin’i ziyaret etti. Çeltik Merkez İlkokulu, Merkez Ortaokulu ve Çeltik Çok Programlı Anadolu Lisesine giderek buradaki öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti. Okulların bünyesinde yürütülen çalışmalar hakkında yöneticilerden bilgi aldı.  Daha sonra Yunak’a geçen Yiğit, burada da ilk olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan’la birlikte Kaymakam Murat Karahan’ı ziyaret etti. İlçede yürütülen eğitim çalışmalarının istişare edildiği bu görüşmenin ardından Yunak programı da okul ziyaretleriyle devam etti. Yunak Borsa İstanbul İlkokulu ve Borsa İstanbul Yatılı Bölge Ortaokulu ile Orhan Erdem İmam Hatip Ortaokuluna ve Yunak Anadolu İmam Hatip Lisesine giderek bu okullardaki öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi; onların talep ve önerilerini dinledi. Okulların bünyesinde yürütülen eğitim çalışmaları hakkında yöneticilerden bilgi aldı. İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit’e Çeltik’teki programında İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin, Yunak’taki programında da İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan eşlik etti.

HABER MERKEZİ