Selçuklu'dan o liseye spor alanında destek Selçuklu'dan o liseye spor alanında destek

Konya İl Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Selçuklu ilçesindeki okul ziyaretleri kapsamında, Tepekent Mahallesi’ndeki okulları ziyaret etti.

Selçuklu Tepekent İlkokulu, Tepekent Ortaokulu, Şehit Teğmen Bayram Olgun İmam Hatip Ortaokulu ve Tepekent Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret eden Murat Yiğit, okullardaki eğitim alanlarında incelemelerde bulunarak okullarda yürütülen eğitim çalışmaları ve projeler hakkında yöneticilerden bilgi aldı.

Sınıflarda öğrencilerle bir araya gelerek öğrencilerin derslerine katıldı. Öğretmenler odasında eğitimcilerle buluşarak Milli Eğitim Bakanlığı öncülüğünde yürütülen projeler ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülmekte olan Bizim Okulumuz (Okul Merkezli Gelişim Projesi) projesi kapsamında gerçekleştirilen faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Whatsapp Image 2024 03 20 At 15.58.20

Müdür Murat Yiğit okullarda yaptığı konuşmalarda, bu yıl başlatılan çalışmaların ve mevzuat değişikliklerinin alınan geri bildirimlerle daha güçlü ve daha kararlı uygulanabileceğini söyleyerek sahadaki öğretmenlerin fikirlerinin bu noktada kendileri için önemli olduğunu söyledi. Ziyaretlerinin bu yönde devam edeceğini ifade etti.

Ziyaretleri sırasında İl Müdürüne, Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Kayacılar eşlik etti.

Whatsapp Image 2024 03 20 At 16.05.58

Kaynak: HABER MERKEZİ