Farklı iç ve dış dizaynıyla merak edilen yeni Juke modeli Nissan tutkunları tarafından merak konusu olmuştu. Farklılığın simgesi olan ve cesur tarzıyla heyecanlandıran yeni model, Konya’nın Nissan yetkili satıcı ve servisi Çelik Motorlu Araçlar bünyesinde tanıtıldı.

EN ÇEKİCİ RENKLERİ VE SPORTİF TASARIMIYLA!

Tasarımı ve renkleriyle göz kamaştıran yeni Nissan Juke, müzik deneyimini de üst düzeye çıkarmak amacıyla optimum ses kalitesi sunuyor. 10 adet yüksek performans hoparlörü ve 360 derece ses teknolojisi ile müziğin keyfini üst düzeye çıkaran Juke, aracın içerisindeki tüm alanlarda aynı ses kalitesinin yaşandığı modelde farklı iç dizaynı ve sportif görünümüyle N-Sport’un en çekici renklerini Juke kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Gıda beslenme beyanlarına yeni düzenleme geliyor Gıda beslenme beyanlarına yeni düzenleme geliyor

GENİŞ ALAN, PRATİK ALAN

Sürücü ve ön yolcu koltuk başlıklarıyla seyahatleri konforlu hale getiren Juke, genişleyebilen alanıyla seyahatlerde ihtiyacınız daha fazla eşyayı yanınıza almanıza olanak tanıyor. Kolay katlanabilir arka koltuğuyla Juke kullanıcıları için en iyisinin düşünüldüğü model kapsamında pratik saklama alanları, pandizot ve bölme aparatlarıyla modüler bagaj alanı istenilen her an Juke tutkunlarıyla!

ŞİMDİ NİSSAN ÇELİK’TE

En keyifli sürüşler için en yeni Nissan modellerinin yer aldığı Nissan Çelik’te yeni Juke modeli de yerini aldı. Tasarımı ve ihtişamıyla göz kamaştıran Juke modeli, Nissan tutkunları tarafından da ilk günlerden tam not aldı. Yeni Juke ve diğer Nissan modellerini görmek isteyenler Nissan Çelik showroomuna davet edildi.

Muhabir: HACER CEYLAN