Küçükçekmece'de bir adam, eşinin eski giysilerin içine sakladığı 20 bin TL'yi yanlışlıkla giyim kutusunun yanına attı. Yoldan geçen bir kadın yaklaşık 5 dakika sonra paranın içinde olduğu poşetleri alıp uzaklaştı. Kadının poşetlerle gittiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Bahçeli'den 15 Temmuz mesajı! Bahçeli'den 15 Temmuz mesajı!

İnönü Mahallesi'nde yaşayan Sami Gezer isimli adam, eşinin ayırarak 3 poşete doldurduğu eski giysileri, dün bayram namazından sonra Küçükçekmece Belediyesi'ne ait giysi kutunun yanına attı. Yaklaşık yarım saat sonra kızı Gezer'i arayarak evdeki 20 bin TL'nin yerinde olmadığını fark etti. Kız, daha sonra babasını arayarak durumu anlattı. Gezer, giyim kutusunun olduğu yere baktı ancak poşetlerin yerinde olmadığını fark etti.

3 POŞETİ ALIP UZAKLAŞTI

Sefaköy Polis Merkezine giderek durumu anlattı, durumu belediye ekiplerine de bildirdi. Polis ve belediye ekipleri çevrede güvenlik kamerası çalışması yaptı. Yapılan çalışmada kimliği henüz belirlenemeyen bir kadın gelip, giyim kutusunun yanındaki 3 poşeti alıp uzaklaştığı görüldü. Bunun üzerine 20 bin TL'sini yanlışlıkla çöpe atan Gezer, poşetleri götüren kadından şikayetçi olurken polis ekipleri ise kadını bulmak için çalışma başlattı.

bayram-sabahi-yaptigi-hata-20-bin-tlsine-maloldu.jpg

Kaynak: İHA