Valilik izniyle başlatılan yardım kampanyasıyla çocukları için bir umut arayan Örsel ailesi çaresizce gelecek olan yardımlarla ilk göz ağrısı çocuklarının tedavi ücretini toplamaya çalışıyor. Örsel ailesi, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla oğluna umut olmak isteyerek insanlara ulaşmaya çalışırken Türk Hava Kuvvetlerinde görevli olan baba Sefer Örsel’in “Vatan bize, evladım size emanet!” sözleri ise görenleri duygulandırdı.

ÇUMRA YÖRÜKLERİ UMUT OLDU!

Çumra’daki SMA hastası Göktuğ bebek için harekete geçen Çumra Yörükleri Derneği, 30 Mayıs- 9 Haziran tarihlerinde düzenlenen Çumra Lezzet Kervanı Festivali’nde satışı gerçekleşen saç böreğinden elde edilen gelirle Göktuğ Örsel’in ilaç masraflarına katkıda bulunmayı amaçladı. Örsel ailesi ise Çumra’daki vatandaşları Çumra Altınpark’ta devam eden festivale davet ederek çocukları için yardım çağrısında bulundu.

‘VAKTİMİZ DAR AMA İNADIMIZ VAR!’

Çocukları için sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla seslerini duyurmaya çalışan baba Sefer Örsel, çaresizliğini şöyle anlattı: “Türk Hava Kuvvetlerinde görev yapmaktayım. SMA hastası Göktuğ’un babasıyım. Vatanı ve evladı için gecesini gündüzüne katan bir babayım ben ama ben oğlumun şifası olamıyorum. Öyle bir hastalık ki tedavisini tek başıma karşılayamıyorum. Sizlerin desteklerine ihtiyacım var. Evladım, tedavisine siz olmadan kavuşamaz. İlacını alabilmemiz için size ihtiyacımız var. Vaktimiz dar ama inadımız da var. Bir baba olarak uzattığım bu yardım elini siz yüce milletimizin karşılıksız bırakmayacağına ve bu yolda bizimle olacağınıza inancım tam.
Oğlumun iyileşebilmesi için sizlerin desteklerinize ihtiyacım var. Lütfen uzattığımız bu yardım elini geri çevirmeyin. Vatan bize, evladım ise önce Allah’a sonra sizlere emanet.”

YARDIM İÇİN BİLGİLER

Konya'daki kazada acı haber! 3 çocuk hayatını kaybetti Konya'daki kazada acı haber! 3 çocuk hayatını kaybetti

Göktuğ Örsel’in tedavisi için bağış yapmak isteyenler için paylaşılan Valilik onaylı hesap bilgileri ise şu şekilde: “Türk Lirası: TR85 0001 5001 5800 7324 2994 38. Dolar: TR26 0001 5001 5804 8023 6355 78. Euro: TR57 0001 5001 5804 8023 6356 02. Alıcı: Göktuğ Örsel. Açıklama: Göktuğ Örsel. SMS bağışı için tüm operatörlerde geçerli GÖKTUĞ yaz 4267’ye gönder. 1 SMS 25 Türk Lirası.

Muhabir: HACER CEYLAN