Türkiye’de e-ticaretin gelişmesine büyük katkı sağlayan MZN Danışmanlık; 2024 yılı verilerinde rekor bir kazanca imza attı. Amazon E-ticaret eğitimleriyle 50.000’den fazla e-ticaret uzmanı yetiştiren MZN Danışmanlık, Türkiye’ye toplamda 22 milyon dolar döviz kazandırdı.

Amazon’un resmi iş ortağı olarak e-ticaret eğitim sektöründe ses getiren MZN Danışmanlık, geniş kapsamlı eğitim alt yapısı ve yazılım destek programı sayesinde büyük firmaların yanında bireysel satıcılar da karlı satışlar sağladı.

“Amazon’da E-Ticaretin Zirvesine Birlikte Çıkacağız!”

MZN Danışmanlık kurucusu Mert Yiğit Yıldız, Türkiye’ye kazandırdıkları 22 milyon dolar döviz başarısı için şu açıklamalarda bulundu: “ MZN Danışmanlık olarak yaptığımız işi en yalın haliyle anlamak gerekirse Amazon’da satış yapmak isteyenlere Amazon’u öğretmek diyebilirim.”

“MZN Danışmanlık olarak uzman ekibimizle Türkiye’den dünyaya satış yapan Amazon satıcılarının kapatılan hesaplarını açıyor ve cirolarını artıracak eğitimler veriyoruz. Bu sayede e-ticaretle tanıştıracağımız binlerce insana ulaşabiliyoruz. Online ve yüz yüze seminerlerimiz sayesinde e-ticareti merak eden binlerce kişiyle tanışıyor, Türkiye’nin e-ticaret hacmini genişletiyoruz. Çünkü şunu biliyoruz ki Amazon’da e-ticaretin zirvesine öğrencilerimizin başarıları sayesinde, birlikte çıkacağız.”

Ön Muhasebe Herkes İçin Uygun mu? Ön Muhasebe Herkes İçin Uygun mu?

Şeffaf ve Dürüst Eğitimlerle 50.000’den fazla E-Ticaret Uzmanı Yetiştirdi!

Türkiye’nin döviz kazancında rekor bir sayıya imza atan MZN Danışmanlık, ülkemizde yeni bir iş kolunun gelişmesine de büyük bir katkı sağladı. MZN Danışmanlık e-ticaret eğitimini alan 50.000’den fazla kişi kariyerlerine e-Devlet’te görünen resmi sertifikalarıyla e-ticaret uzmanı olarak devam etti.

Amazon e-ticaret pazarında oldukça karlı satışılar yapan resmi e-ticaret uzmanları; MZN Danışmanlık adıyla tüm kazançlarını açık ve şeffaf bir şekilde paylaştı. Bu paylaşımlar ile e-ticaret eğitimlerinde güven vurgusunu ön plana çıkaran MZN Danışmanlık, e-ticaret uzmanı olmak isteyen adaylara da cesaret vermiş oldu.

 

Uzman Eğitmen Sertifikasına Sahip 30 Kişilik Profesyonel Ekip!

Amazon e-ticaret eğitimlerinde MZN Danışmanlık’ın tercih edilen bir firma olmasında en büyük etkenlerden bir diğeri ise profesyonel ekibinin başarıları oldu. İstanbul Üniversitesi uzman eğitmen sertifikasına sahip 30 kişilik profesyonel ekibiyle e-ticaretin her alanında hizmet veren MZN Danışmanlık, bünyesindeki kursiyerlerini Amazon’daki ilk satışlarını yapana kadar yalnız bırakmıyor.

MZN Danışmanlık, e-ticarette ihtiyaç duyabilecekleri her türlü konuda öğrencilerine destek vermeyi ihmal etmiyor. Bu sayede eğitmen ve öğretmenci arasında güven bağı kurarak Amazon’da başarılı satışlar gerçekleştirecek e-ticaret uzmanları yetiştiriyor

“Birinci Önceliğimiz Öğrencilerimiz”

Firma kurucusu Mert Yiğit Yıldız “Birinci önceliğimiz öğrencilerimiz.” Vurgusuyla MZN Danışmanlık’ın vizyonuyla dahi Amazon’a uyumlu bir yapıda olduğunu gösteriyor. “Amazon müşteri memnuniyetini biz ise öğrenci memnuniyetini ön planda tutan bir oluşumuz.” Diyen yıldız. Öğrencilerinin MZN Danışmanlık eğitimleri sayesinde Amazon’un tüm hatlarını a’dan z’ye öğrendiğini belirtiyor.

E-ticaretle tanışman isteyen herkesi 5 aktif ofislerine davet eden Yıldız, “e-ticaret uzmanı olmak isteyenler için bazen bir telefon yeter.” Diyerek sözlerini noktalıyor.

Editör: Bekir Turan