Dünya Paratriatlon Kupası'nda tarih yazıldı Dünya Paratriatlon Kupası'nda tarih yazıldı

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Konya Şubesi’nde yapılan Olağan Genel Kurul’da Murat Dönmez, Konya Şubesi Başkanlığı’na üçüncü kez seçildi. MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadyumu Basın Toplantı Salonunda yapılan çok sayıda üyenin katılımıyla ve tek liste ile yapılan seçimde Murat Dönmez oy birliğiyle yeniden başkanlığa seçildi.
Genel kurul, Divan Başkanlığına Sefa Özdemir, Divan katip üyeliklerine Mürsel Çetin ve Muhammet Gümüş’ün seçilmesiyle başladı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Faaliyet Raporu ve Denetleme Kurulu Raporları okunda ve oylandı. Daha sonra ise TSYD Konya Şubesi Yönetimi’nin seçimi yapıldı.
Tek listeyle gidilen seçimde Murat Dönmez, oy birliğiyle Konya Şubesi Başkanlığı’na seçildi. Yönetim Kurulu’nda ise; Mürsel Çetin, Hüseyin Avni Uğur, Kemal Soylu, Hüseyin Turgut, Ferhat Türkoğlu ve Abdullah Leblebici yer aldı. Denetleme Kurulu’nda ise Sabit Horasan, Dursun Seyis ve Sefa Özdemir görevlendirildi.
TSYD Konya Şubesi Başkanlığı’na seçilen Murat Dönmez, “3. kez TSYD Konya Şube Başkanlığına seçilmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, “Yeni dönemde de Şube olarak önemli faaliyetler yapmayı hedefliyoruz. Umarım, geçtiğimiz yıllarda yaşadığımız Pandemi ve Deprem gibi acılar, sıkıntılar yaşamayız. Aramıza yeni katılan genç meslektaşlarımızla birlikte güzel işlere imza atacak olmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.

3Deb1Eab B9Cf 445B 8Cb6 62Ce5B34Df2D8D47D607 9D00 4277 Aa19 44367Bbace1114A731D8 6464 4Dfe 83Ac A0476C6C491E

Editör: Muhammed Esad Çağla