SsangYong Abazlar Konya, bünyesinde bulundurduğu eşsiz modellerini Kent Plaza AVM’de araç tutkunlarına sunuyor. 4 tane modelini bu AVM’nin hemen giriş kısmında sergileyen Abazlar Bayi, standa gelen müşterilere araç modellerindeki teknolojiyi en ince ayrıntısına kadar anlatıyor ve bütün araç tutkunlarını Kent Plaza’ya davet ediyor.

Şahsuvaroğlu Grup Maltepe Şubesinde Satış Danışmanı Saygı Öztürk ise şunları söyledi, “Burada hem Konya bayimizi destekliyoruz hem de yeni modellerimizi tanıtıyoruz. Standımızdaki Torres aracımız yepyeni bir ürün. Bu yıl itibarıyla yeni üretildi. Model gamında da şu an modeller arasında tek diyebiliriz. Torres 4x4 D segmentli bir aracımız. Modellerimizin en önemli özeliklerden birisi de güvenlik noktasıdır. Bu konuda Türkiye pazarında ilerliyoruz. Bir kaza anında otomatik olarak 112 acil servise konum atan özellik modellerimizde mevcut.

Bugün ve yarın burada araçlarımızı sergileyeceğiz ve gelen müşterilerimize modellerimizi en iyi şekilde tanıtmaya çalışacağız. SsangYong müşteri ailemizi bu sergiyle büyütmek istiyoruz.

TCG Anadolu tüm heybetiyle deryalarda TCG Anadolu tüm heybetiyle deryalarda

Standımız daha yeni başladı ama araçlara ve sergimize olan ilgi oldukça yoğun. Araçlarımızı gören vatandaşlar mutlaka yanımıza geliyor ve bize modellerle alakalı sorular soruyor. Biz de insanlara burada yardımcı oluyoruz.

Araçlarımızı test etmek isteyen vatandaşlarımıza da AVM’nin dışında bu imkanı veriyoruz.”

HACER CEYLAN