19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Bahar Şenlikleri, Sınav Koleji öğrencileri ve velilerinin hazırlamış olduğu kermesle Losemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı’na (LÖSEV) umut oluyor.

MANEVİ DUYGULARI ÖN PLANA ÇIKARDI

ASELSAN Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ilk mezunlarını verdi ASELSAN Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ilk mezunlarını verdi

İlk kez 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Sınav Koleji ilkokul velileri tarafından hazırlanan kermesle birlikte düzenlenen ‘Bahar Şenlikleri’, bu kez de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda orta okul öğrenci ve velileri tarafından hayata geçirildi. 20-24 Mayıs tarihleri arasında yapılan etkinlikte ortaokul öğrencileri ve velilerin yapmış olduğu yiyecek ve aksesuarlar satışa sunuldu. Kurulan stantlardan alışveriş yapanlar, öğrencilerin özgüvenlerinin gelişimine katkı sağlarken aynı zamanda bu etkinlikte elde edilen gelirin LÖSEV’e bağışlanması da öğrencilerde manevi duyguların ön plana çıkmasını sağladı. Kermes ve ilk kez düzenlenen şenlikten memnun kalan veliler ise, bu şenliklerin geleneksel hale gelebileceğini söyleyerek emeği geçenlere teşekkür etti.

Muhabir: HACER CEYLAN