Şehit annelerinin anneler gününü kutlayan ilçe protokolü, günün anısına karanfil hediye etti. Belediye Başkanı Hasan Ustaoğlu, “Bugün anneler günü vesilesiyle bir aradayız. Tüm annelerimizin gününü tebrik ediyorum. Bizler idareciler olarak her zaman sizlerin yanındayız. Sizler, aziz şehitlerimizin bizlere kıymetli emanetisiniz. Sizlerin yanında olmaya, sizlere evlat olmaya gayret ediyoruz. Çünkü dünyadaki en büyük fedakarlık, vatanı ve milleti için evlatlarını şehit veren annelerimizin fedakarlığıdır.  Sizlerin hakkını ödeyemeyiz. Her bir annemizin ellerinden öpüyorum” dedi.

Kaymakam Cevdet Bakkal, “Tüm şehitlerimize bir kez daha rahmet diliyor ve sizlerin nezdinde tüm annelerimizin gününü kutluyorum. Bizler devletin her kademesinde sizlerin yanındayız. Sizler bizim başımızın tacısınız, bizler de sizlerin birer evlatlarıyız. Sizler olmasanız bizler burada olamayız. Ben hepinize teşekkür ediyorum ” şeklinde konuştu.

Programın akabinde Başkan Ustaoğlu, eşi Hatice Ustaoğlu ile birlikte annesi Fatma Ustaoğlu’nu ziyaret ederek Anneler Gününü kutladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kaza bizleri derinden üzdü Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kaza bizleri derinden üzdü

Kaynak: HABER MERKEZİ