Sadıklar mahallesi sakinleri bu yıl 5.cisi düzenlenen Geleneksel Sadıklar mahallesi kaynaşma ve dayanışma şenliğinde buluştu. Kur'an'ı Kerim tilaveti ile başlayan şenlikte gelen misafirlere Konya pilavı ikram edildi. Sıla'i rahim hedefiyle Konya'dan ve diğer illerden gelen Sadıklarlılar birbirleri ile hasret giderdi. Şenliğe Ak parti Meram ilçe teşkilatı, CHP Meram ilçe teşkilatı, ilçe jandarma komutanları katılarak iyi dileklerini sundular. Chp Konya Milletvekili Barış Bektaş'ta şenlikle ilgili mesaj yayınlayarak şenliğin hayırlara vesile olması dileklerini iletti.

3Cf34E75 077B 4E95 829F 9F72Ab38E5Fb

'Derneğimiz mahallemize hizmet etmeye devam edecek'

Sadıklar mahallesi Gençlik kültür ve dayanışma derneği başkanı Mehmet Seleş ise duygularını şöyle ifade etti ; Bu yıl 5.cisini düzenlenen şenliğimize iştirak eden her türlü maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Sadıklarlı hemşehrilerimize minnettarım. Şenlik hazırlıkları boyunca desteğini esirgemeyen Meram Belediyesine, CHP il Teşkilatına ve hemşehrilemize teşekkürlerimi sunarım. Derneğimiz daima hemşehrilerimizin yanında olarak yardımlaşma ve dayanışma ilkesi ile mahallemize hizmet etmeye devam edecektir inşallah.  Şenliğimizin hayırlara vesile olması dileğiyle tüm şenliğe katılan hemşehrilerime şükranlarımı sunarım. 

9Ffa12E8 B071 403D 8D9F 898D21Be66Ce

Türkoğlu: Türk topraklarını emperyalizme teslim etmeyeceğiz! Türkoğlu: Türk topraklarını emperyalizme teslim etmeyeceğiz!

Şenliğe katılanlar yemek ikramı dışında Komedi Dans üçlüsü ile eğlenceli vakitler geçirdiler. Çeşitli oyunlar ile hediye çekilişleri ile mahalle halkı unutulmaz bir gün geçirdi.

2E4B3Fbb 1Cd4 4C33 954C 9839E7Bf4096
Bu yıl 5.cisi düzenlenen şenliğin ağası ise Hamesa Nakliyat Şirketleri grubu Başkanı Habip Öztürk oldu. Rekor bir bedelle ağa seçilen Habip Öztürk hemşehrilerimize şükranlarını ileterek mahallemize ve hemşehrilerimize hizmete devam konusunda desteklerini iletti.

Kaynak: HABER MERKEZİ