Endri Konyaspor'dan ayrılacak mı? Endri Konyaspor'dan ayrılacak mı?

AYOS Konyaspor Basketbol Takımı, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Lig 11.hafta maçında 17 Aralık Cumartesi günü saat 13.00’de deplasmanda karşılaşacağı Bahçeşehir Koleji maçının hazırlıklarına dün yaptığı antrenman ile devam etti.  Koçumuz Engin Gençoğlu ve yardımcı antrenörler gözetiminde Selçuklu Belediyesi Spor Salonu’nda yapılan antrenman, CORE ısınma ile başladı. Antrenmanın ana bölümünde taktik çalışması gerçekleştiren takım, beşe beş ve dörde dört çift pota hücum setleri ile antrenmanı tamamladı.

‘GENÇOĞLU UYARIYOR’

Türkiye Basketbol Ligi’nde bu sezon kazanabileceği birçok maçı son saniyede yediği basketler ile kaybeden AYOS Konyaspor Basket, Bahçeşehir karşılaşmasında aynı hataya düşmek istemiyor. Sezona iyi başlayan fakat ardından ise devamını getirmekte zorlanan yeşil beyazlılar ligde iyi bir konumda yer almanın hesaplarını yapıyor. Koç Engin Gençoğlu, oyuncularla yaptığı toplantılarda özellikle mücadelelerini sürenin tamamına yaymalarını istiyor.

Bahçeşehir Koleji Türkiye Basketbol Ligi’nde istikrarsız görüntüsüyle dikkat çekerken, ligdeki son 4 maçını kazanamamıştı. Konyaspor ise bu durumu kendisine fırsat olarak görüyor. Dev kartallar, 15 Aralık Perşembe günü saat 13.00’de yapacağı antrenman ile hazırlıklarına devam edecek. Yeşil Beyazlılar ekibin Cuma günü ise İstanbul’a gidip, son çalışmasını orada yapması bekleniyor.

SAMET AKTAŞ