AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Hakan Özer, “Konya, Cumhur İttifakımıza en büyük desteği veren şehirlerin başında geldi. Yüzde 70'lerde oya sahip olduk. İnşallah 28 Mayıs'ta da Konya olarak rekor kırmayı hedefliyoruz” dedi.

AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Hakan Özer, 28 Mayıs'ta gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri öncesi Selçuklu'da saha ziyaretlerinde bulundu. Önce Hocacihan Mahallesi Semt Pazarı’nı ziyaret eden Özer, ardından Bosna Hersek Mahallesi’nde esnaf ziyareti yaptı. Özer, “Pazarda esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla bir aradayız. Kaldığımız yerden devam ediyoruz. Hamdolsun milletimiz 14 Mayıs'ta tercihini Cumhur İttifakı’ndan yana kullandı. Cumhurbaşkanlığı seçimini çok küçük bir farkla birinci turda bitiremedik. İkinci turda inşallah daha yüksek bir oy oranıyla hemşerilerimizin tercihiyle güçlü bir şekilde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı seçeceğiz inşallah” dedi.

4-9-5

‘KONYA’MIZ BÜYÜK DESTEK VERDİ’

Konya’nın her zaman olduğu gibi bu seçimlerde de AK Parti’ye ve Cumhur İttifakı’na en büyük desteği verdiğini dile getiren Özer, “Teveccüh gayet güzel. İnsanlar daha önce de söylediğimiz gibi hep yanımızdalar. Destek veriyorlar. Neler olup bittiğini görüyorlar. Sandığa gitme noktasında görüşümüzü söylüyoruz. Biz söylemeden hemşerilerimiz görev bilinci içerisinde sandığa gidip en güçlü şekilde Cumhurbaşkanımızı destekleyeceklerini ifade ediyorlar. Bütün hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Konya, Cumhur İttifakı’mıza en büyük desteği veren şehirlerin başında geldi. Cumhur İttifakı penceresinden baktığımızda 12 milletvekili çıkardık. Yüzde 70'lerde oya sahip olduk. İnşallah 28 Mayıs'ta da Konya olarak rekor kırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

4-10-4

TÜSİAR’dan seçim başarısı TÜSİAR’dan seçim başarısı

 ‘GELECEĞİMİZİ GENÇLERLE HAZIRLAYACAĞIZ’

Türkiye'nin büyük geleceğini gençlerle birlikte hazırlamak istediklerini dile getiren Mustafa Hakan Özer, “AK Parti, gençlere en çok önem veren siyasi partidir. Seçilme yaşını da 18'e indiren bir siyasi oluşumuz. Bunlar Cumhurbaşkanımızın takdiriyle oluyor. 28 Mayıs seçimlerinde 50 bin yeni seçmen daha oy kullanacak. Onların ilk tercihi çok önemli. Gençlere bu tercihi veren, ülkemizin geleceğini belirleyecek olan bu seçimde Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında olmalarını arzu ediyoruz. İnşallah büyük geleceğimizi onlarla birlikte hazırlayacağız. Onlara da güzel bir geleceği sunacağız” dedi.

HABER MERKEZİ