YÜZDE 200 ARTIŞ VAR

Oto yıkama fiyatlarının otomobilin modeline göre değiştiğini ve geçen seneye göre artış olduğunu ifade eden Karaöz, “Oto yıkama ücreti geçen seneye göre yüzde 200 arttı. Yani artış maalesef çok fazla oldu. Şu anki piyasa durumuna göre mecburen oluyor. Buna rağmen işler çok iyi. 150 lira olarak sabit kalacak. Büyük arabalarımızda 200-250 arasında fiyat değişiyor. En pahalı yıkadığımız araba 750 lira. Onlar da servis arabaları. En ucuz ise 150 lira’’ şeklinde konuştu.

Su krizi kapıda! Su krizi kapıda!

ASIL YOĞUNLUK BAYRAMDA

Bayramda, diğer günlere göre 2 kat fazla yoğun olduklarını belirten Karaöz, sadece bayramın ilk günü tatil yapabildiklerini dile getirdi. Karaöz, ‘’Yalnızca bir gün tatil yapabiliyoruz. Daha fazlası imkânsız. Çünkü en yoğun olduğumuz dönem bayram zamanları oluyor. İnsanlar tatile, memleketine, bayram ziyaretlerine gitmek için gerek şehir içi gerek şehir dışına çıkıyor. Bundan dolayı insanlar araçlarının temiz olmasını istiyor. Biz de bu durumdan memnunuz. Çünkü müşterimiz çok, işler iyi. Çok yoruluyoruz ama mesleğimi seviyorum’’ dedi.

BAYRAMDAN SONRA ARTIŞ YOK

Bayramdan sonra oto yıkamadaki fiyatlar hakkında da bilgi veren Karaöz, ‘’Geçen seneye göre yüzde 200 artış olduğu için vatandaş bayramda yeni bir artış gelmesinden korkuyor. Ama ne bayramda ne de bayramdan sonra bir artış söz konusu değil. Rahat olabiliriz’’ ifadelerine yer verdi.

ABDULLAH BAŞYEMENİCİ