Doğrudan satış sektörüne ülkemize yeni bir soluk getiren Now İnternational, ürünleri ve çalışma sistemi ile farkını çok hızlı bir şekilde hissettirdi. Now İnternational'ın kısa bir sürede rekor bayi seviyesine ulaşması yurtdışındaki girişimcilerin dikkatini çekti.

Now İnternational’ın başarılarındaki en önemli etmenin uzun süre Ar-Ge çalışmaları yapmalarına bağlı olduğunu ifade eden Operasyon Başkanı Dr. Hasan Hüseyin Aydın, “Bu süreçte hem sektörü iyi analiz yapma fırsatı bulduk hem de ürünlerle ilgili teknik çalışmaların çok iyi yapılmasını sağladık. Böyle başarılı bir hazırlık süreci de pazarda hızlı büyümeyi getirdi” şeklinde konuştu.

“TECRÜBELİ LİDER KADROSUNA SAHİBİZ”

Sektörde yeni olmanın tüm avantajlarını kullanırken olabilecek tüm dezavantajları da etkisiz hale getirmekle kalmayıp lehlerine çevirmenin arkasında tecrübeli lider kadroları olduğunu söyleyen Dr. Aydın “Daha yeni başlıyoruz,” dedi.

“HASTALIKLARI ÖNLEMEDE ÇOK ETKİLİ”

Now İnternational Operasyon Başkanı Dr. Aydın ürünlerin formülasyonu ile kullanılan bitkilerin sinerjiketki oluşturduklarını ve en önemlisi enerji anlamında çok yüksek bovis enerjileri içerdiğini bunun da hastalıkları önlemede ve tedavisinde çok etkili olduklarını belirtti.

Doğal gaz ithalatı 2022'de yüzde 6,9 azaldı Doğal gaz ithalatı 2022'de yüzde 6,9 azaldı

“YENİ ÜRÜNLER GELİŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Ürünleri kullanan kişilerin deneyimleri, bayilerin motivasyonunda da yüksek etki yarattığını dile getiren Dr. Aydın, tüm deneyimleri ve sonuçları takip etmeye, insan yaşamını kolaylaştırmaya ve sağlıklı olmalarına yardımcı olmak için yeni ürünleri geliştirmeye devam edeceklerini açıkladı.

HABER MERKEZİ