Seydişehir'de gerçekleştirdiği seçim çalışmaları kapsamında Cumhur ittifakı Seydişehir Belediye Başkan adayı Abdulmuttalip Demirel, AK Parti İlçe başkanı Kemalettin Atalay, MHP İlçe başkanı Kadir Kocabaş, Gençlik Kolları başkanı Veysel Yıldırım, Kadın Kolları başkanı Fatma Aydın, Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Yakar ve teşkilat mensupları ile birlikte Devlet Hastanesi'nde sağlık çalışanlarını ziyaret eden Konya Milletvekili Selman Özboyacı hastanede görev yapan sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramlarını kutlayarak günün anısına hediye takdiminde bulundu ve çalışmalarında başarılar diledi.

Konya Milletvekili Özboyacı ve beraberindeki heyet daha sonra pazarcı esnafını ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu ve 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler için Cumhur ittifakı adayı Abdulmuttalip Demirel'e destek istedi.

F B I M G 1710485292184

İyi Parti'den bir istifa daha: Bilge Yılmaz açıkladı İyi Parti'den bir istifa daha: Bilge Yılmaz açıkladı

İftarını Seydişehir'li gençlerle birlikte açan Özboyacı; mübarek Ramazan ayında Seyitharun Veli Diyarında gençlerimizle birlikte olmaktan son derece mutluluk duyduk. Gençlerimizin ne kadar önemli ve değerli olduklarını bildiğimiz için onlarla muhabbet ediyoruz. Ben de genç bir milletvekili olduğum için gençlerimizle her zaman bir araya gelmeye özen gösteriyorum dedi.

F B I M G 1710485164871

Gençlerin dertlerini, sıkıntılarını dinlediklerini kaydeden Konya Milletvekili Selman Özboyacı, Seydişehir ziyaretimizde kafelerde genç kardeşlerimizle sohbet etme imkanı bulduk. Cumhur ittifakı Belediye Başkan adayımız Abdulmuttalip Demirel ile birlikte gençlerle fikir alış verişinde bulunduk diye konuştu.

F B I M G 1710485177085

Genç ve dinamik bir Belediye Başkan adayına sahip olan Seydişehir'in şanslı bir ilçe olduğunun altını çizen Selman Özboyacı Abdulmuttalip Demirel kardeşim benim uzun yıllardır tanıdığım, birlikte yol yürüdüğüm, gençlerle yönelik yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı daima takdir ettiğim bir insandır. Seçilmesi halinde Seydişehir'imize layıkıyla hizmet edecektir. Genç bir Milletvekili olarak kendisinin Seydişehir'e yapacağı faydalı hizmetlerde her zaman yanında olacağız. Güzel projeleri var. İnşallah projelerin gerçekleşmesi ve Seydişehir halkının hizmetine sunulması noktasında sonuna destekçisi olacağız dedi.

F B I M G 1710485250608

HABER MERKEZİ 

Editör: Birkan Bakay