AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek, sayılı günler kalan 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi için vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor.

6 (34)

İlçe ilçe, mahalle mahalle ziyaretler gerçekleştiren Akyürek, Cumhur İttifakı adaylarıyla birlikte şehrin genelinde yapılacak hizmetleri anlatıp, vatandaşları istikrara oy vermeye davet etti.

Türkiye’den ABD’ye uyarı! Türkiye’den ABD’ye uyarı!

4 (41)

'Yine çok büyük destek bekliyoruz'

Seçim sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Akyürek, “Çok uzun olmayan bir sürede Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerimizi gerçekleştirmiştik. Cumhurbaşkanlığı seçiminde ülkemizin istikrarı adına, ülkemizin bir kaosa düşmemesi adına Cumhurbaşkanımıza büyük destek verdiniz. Biliyorsunuz coğrafyamız, çevremiz bir ateş çemberinde. Kan ve barut kokusundan geçilmiyor. Türkiye’ye yönelik de birçok planı hep birlikte millet olarak bozmuş olduk. Şimdi de hem Büyükşehirde hem ilçelerimizde Cumhur İttifakı olarak yola devam etmeliyiz. Yine çok büyük destek bekliyoruz ki istikrar devam etsin, yatırımlar artarak devam etsin. Seçimler şimdiden hayırlı olsun” dedi.

3 (46)

Ziyaretler kapsamında ilçede bulunan vatandaş ve esnafla bir araya gelen Akyürek, kendisine eşlik eden AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri, belediye başkan adayları, AK Parti ve MHP ilçe başkanlarıyla gelen soruları yanıtlayıp, hizmette birlik ve beraberliği sürdüreceklerini ifade ettiler.

2 (45)

HABER MERKEZİ 

Editör: Birkan Bakay