‘Mutlu, huzurlu ve güvende konfor alanları inşa etmeyi kendisine misyon edinen Özbeyt, yapmış olduğu konutlara yenisini eklemeye devam ederken bu istikrar ve yeni konutların tanıtılması amacıyla sektör temsilcilerini devam eden projeleri olan Meram Şah Konakları’nın örnek dairesini görmeye davet etti. Gelen misafirlere Konya usulü pilav ikram edilirken örnek daireyi gezen misafirler projeye olan beğenilerini dile getirerek Özbeyt Gayrimenkul ve İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Göncü’ye misafirperverliği için teşekkür etti.

‘YAPILMAK İÇİN DEĞİL KULLANILMAK İÇİN YAPTIK!’

10 yılı aşkın zamanda kazanmış oldukları güven ortamını istikrarla taçlandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Göncü, yapımı devam eden ve proje tamamlanma tarihinden daha erken sürede tamamlamayı hedefledikleri Meram Şah Konakları hakkında bilgi verdi. 27 daire ve 4 dükkândan oluşan konakların çocuk parkı ve yeşil alan donatılarıyla muhteşem bir mimariyle en kısa sürede yeni sahipleriyle buluşacağını söyleyen Göncü, sitenin özellikleriyle ilgili şöyle konuştu: “Yerden otoparklı, site şeklinde ve içerisinde kamelya, çocuk parkının bulunduğu ferah bir yaşam alanı oluşturmayı hedefledik. Her daire için birer tane kapalı otopark ve elektrikli araçlar için şarj istasyonumuz mevcut. Diğer dairelerde olmayan ancak özellikle hanımların hoşuna gidecek gizli mutfak kileri, kat kileri, duvar kağıdı ve ankastresi mevcut. Sunmuş olduğumuz bu imkanlar yapılmak için değil, kullanılmak için yapıldığı için Vitra, Artema gibi A sınıf ürünler kullanmaya özen gösterdik.”

MERAM’IN YENİ GÖZDE KONUMUNDA!

Hayvan pazarına gidiş ücretsiz olacak! Hayvan pazarına gidiş ücretsiz olacak!

Trafiğe yeni açılan ve kentsel dönüşümle birlikte Meram’ın gözde konumlarından biri haline geleceği düşünülen Alparslan Türkeş Caddesi’nde bulunan Meram Şah Konakları, 3 artı 1 ve 4 artı 1 olarak tasarlandı. Projenin tahmin edilenden daha kısa sürede tamamlanacağını belirten Göncü, “Bu projemizde 4 tane 4 artı 1; 23 tane 3 artı 1 dairemiz mevcut. Teslim süremiz Mayıs 2025’te ancak 1 yıl gibi kısa bir süre zarfında tamamlayarak yıl başında teslim etmeyi öngörüyoruz. Dairelerimiz inşallah tamamlandıktan sonra satışa çıkacak.” ifadelerini kullandı.

Muhabir: TÜLİN ŞEKER