MASADA İSE 3 SEÇENEK VAR

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Başkan Fatih Özgökçen, karşısına yeni bir liste çıkarsa görevi bırakma karar alacağını devretmeye hazır olduğunu daha önce açıklamıştı. Yani yeni bir yönetim çıkarsa Fatih Özgökçen, görevi kesin olarak bırakacak. Ancak çıkmaması halinde ise Fatih Özgökçen’in devam edebileceğini de gelen bilgiler arasında.

İKİNCİ SEÇENEK

Konyaspor’da ikinci seçenek ise yönetimin içinden bir aday çıkarılması. Mevcut yönetim ile arası iyi olan Konyaspor’un eski başkanı ve şimdiki Divan Kurulu Başkanı Ahmet Şan’ın başkanlık görevini üstlenebileceği iddia edildi. Konyaspor camiasının en yakın isimlerinden biri olan Ahmet Şan’ın kendisine destek verilmesi halinde bu görevi üstlenebileceği ileri sürüldü.

Samsunspor, Çaykur Rizespor'u konuk edecek Samsunspor, Çaykur Rizespor'u konuk edecek

ÜÇÜNCÜ SEÇENEK

Konyaspor’da başkanlık için adı geçen diğer isimlerden biri ise iş adamı Ekrem Coşkun oldu. Konyaspor’un zaman zaman deplasman masraflarını üstlenen ve iş adamı Ekrem Coşkun’un kendisine destek verilmesi halinde eski yöneticileri de listesine ekleyerek aday olabileceği iddia edildi. Yaşanan bu gelişmelerin ise 20 Kasım’dan önce netleşmesi bekleniyor.

SAMET AKTAŞ