Karatay’da hatimle teravih namazı kılınacak camiler; Mehmet Şen Topal Hoca Cami, Piri Mehmet Paşa Cami, Ulubatlı Hasan Mahallesi Firdevs Cami, Uluırmak Nuraniye Cami, Yediler Mahallesi SAancak Cami ve Saksağanlar Cami.

Meram’da ise lise şu şekilde: Kapu Cami, Konevi Cami, Kadımürsel Cami, Selver Mehmet Akif Cami, Dr. Ziya Barlas Mahallesi Yeni Cami, Harmancık Selbasan Cami, Hocalar Cami, Hüseyin Günhan Cami, Sultan Veled Cami, Yaylapınar Yeşil Cami, Yeşilyurt Cami, Yüksek İslam Enstitüsü Cami.

Selçuklu’da hatimle teravih namazı ise, Adnan Menderes Cami, Akabe Cami, Alemdar Cami, Bardakçı Cami, Sille Erenköy Cami, Elmalı Hamdi Yazır Cami, Hoca Cihan Zülfikar Cami, Hz. İsmail Cami, İmam-ı Asım Cami, Yıldırım Beyazıt Cami, Kemal Onsun Cami, Kurşuncular Cami, Musalla Halkabiköşk Cami, Otogar Zeki Altındağ Cami, Yörünge Cami, Adnan Sürmegöz Nişantaş Köşe Cami, Erenköy Tahir Büyükkörükçü Cami, Mehmet Pakdemir Büyükkapıcı Cami ve Selçuklu Külliyesi Hz. Ebu Bekir Cami’nde kılınacak.

"Kudüs ve Gazze için gıyabi cenaze namazı ve bayramlaşma" töreni yapıldı "Kudüs ve Gazze için gıyabi cenaze namazı ve bayramlaşma" töreni yapıldı

Muhabir: MUSTAFA ARSLAN