Başkan Pekyatırmacı: 'Çocuklarımız geleceğimizin teminatı' Başkan Pekyatırmacı: 'Çocuklarımız geleceğimizin teminatı'

Uluslararası İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği, ‘4’üncü Kardeşlik Sofrası Paylaşmak Umuttur’ iftar programını gerçekleştirdi. Programa; Uluslararası İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği (UIHM) Genel Başkanı Mohammad Hasan Kabir, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Adnan Bahçeci ve çok sayıda davetli katıldı.

Jhbhbkhjlhu

“BİRBİRİMİZE DESTEK OLMALIYIZ”

Açılış konuşmasını yapan Mohammad Hasan Kabir, “Bizim birlikteliğimizin ne kadar faydalı olacağını bundan 10 yıl sonra kendi ülkemize dönüp hepimiz kendi alanlarımızda çalışmaya başladığımız zaman göreceğiz. Sürekli birbirimizden haberdar olmamız gerekiyor. Dolayısıyla her konuda birbirimize destek olabiliriz. Uzun bir aradan sonra birlikte olmaktan mutluluk duydum. Katılımınız için sizlere çok teşekkür ederim. Konya’nın değerli öğretmenleri, basın mensupları ve Sivil Toplum Kuruluşları hep bizimle birlikte oldu. Onlara da şükranlarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

Ijşjşkş

“FARKLI IRKTAN KARDEŞLERİMİZLE BERABER ÇALIŞMALIYIZ”

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Adnan Bahçeci ise şunları dile getirdi: “Gençlik iksiri bana göre gençlerin arasında olmaktır. Biz hem kendimiz hem de gençliğimiz için çalışıyoruz. Buradaki farklı ırktan arkadaşlarımız da ülkemizde birçok sektörde yer alıyor. Bu bize mutluluk veriyor. Dünyaya barış ve huzurun gelmesi için Müslüman kardeşlerimize ve bize sorumluluk düşüyor. Hepimizin bu bilinçte mücadele etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Ben bu programlara her zaman katılıyorum. Sizlerle olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

İftar yemeğinden sonra dualar edildi.

TUBA KAYA

Kljıkşki

Editör: Tuba Kaya