Vali Vahdettin Özkan,  AK Parti Konya Milletvekili  Latif Selvi, CHP Konya Milletvekili Av. Barış Bektaş ve İyi Parti Konya Milletvekili Ünal Karaman, Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, İl Emniyet Müdürü Mahmut Karabulut ve taraftarlar  Tümosan Konyaspor’u ziyaret etti.

Tümosan Konyaspor'un antrenmanlarını yaptığı Kayacık Tesisleri’nde futbolcular, teknik heyet ve yöneticiler ile bir araya gelen Vali Özkan ve beraberindeki heyet, Süper Lig’in 35. haftasında oynayacağı Fenerbahçe maçı öncesi gerçekleştirilen antrenmanı izlediler.

Antrenman öncesi futbolcular, teknik heyet ve yöneticiler ile bir süre sohbet eden Vali Özkan; ‘‘Bugün Konyaspor için hep beraberiz. Şehrin ruhunu buraya yansıtacağız. Önümüzdeki maçları alarak yolumuza devam edeceğiz. Hepimiz sizlerle beraberiz.’’ dedi.

Futbolcular ve teknik heyete başarılar dileyen Vali Özkan, Şehir olarak her zaman Konyaspor’umuzun yanında olacaklarını ifade etti.

Şampiyon, son haftada belli olacak Şampiyon, son haftada belli olacak

'KONYASPOR BİZİM DEĞERİMİZDİR'

Ziyarete dair kareleri paylaşan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Valimiz ve Konya milletvekillerimizle birlikte Fenerbahçe maçı öncesi yağmur altında Kayacık Tesislerinde Konyaspor'umuzun antrenmanını ziyaret ederek başarılar diledik. Görevde olduğum sürece her dönem Konyaspor için maddi manevi üstümüze düşeni hep yaptık. İyi günde de kötü günde de takımımızı destekledik. Her şeyden öte bir taraftar olarak takımımıza dün de güveniyordum bugün de. Bazı arkadaşlarımızın sosyal medyada sitemlerini görüyorum ama bu şehirde mağlubiyete benden daha fazla üzülen, galibiyete de sevinen yoktur diye düşünüyorum. Konyaspor bizim değerimizdir.” dedi.

Kon2Kon0Kon3

Kaynak: HABER MERKEZİ