Yazılı basın ve görüntülü basın kategorilerinin yanı sıra yılın sayfa tasarımı, fotoğraf ve radyo alanlarının da yer aldığı yarışmada ayrıca Genç İletişimci ve Kurum Özel Ödülü de verilecek.

FARKLI DALLARDA ESERLER YER ALACAK!

Her adayın ana dalda 1 eserle ödüllendirileceği yarışma kapsamında yazılı basın kategorisinde haber, röportaj, köşe yazısı, spor haberi ve ekonomi alanlarında eserler kabul edilirken; internet haber siteleri için üretilen haberler de kabul edilecek. Televizyon kategorisinde haber, program ve en iyi görüntü seçilirken; haber fotoğrafı dalında ise güncel, spor ve kültür-sanat haberi fotoğrafları farklı kategori olarak değerlendirilecek. Her türlü program veya haberin yer aldığı radyo programı ‘yılın radyo ödülü’ kategorisinde yarışabilecek. Ayrıca sayfa tasarım ve kurum özel ödülü de belirlenecek. Ayrıca ilgili fakülte ve yüksekokulunda okuyan öğrencilerin de sektörde yer almaları ve teşvik edilmeleri amacıyla ‘Genç İletişimci Ödülü’ de verilecek.

SON GÜN 30 KASIM!

Her daldaki yılın başarılı gazetecilerine mesleği simgeleyen bir plaket ve Konya Gazeteciler Cemiyeti'nin belirleyeceği bir ödül verilecek olup yarışma şartlarına uyan adayların, eserlerini 30 Kasım tarihine kadar Konya Gazeteciler Cemiyeti İdari Sekreterliği’ne ulaştırmaları hususunda bilgilendirilme yapıldı.

Macaristan'da tasavvuf rüzgarı esti Macaristan'da tasavvuf rüzgarı esti

Yarışmanın şartları ve detayları ise Cemiyet'in sayfasıdna yerini aldı: yarışma detayları

Muhabir: HACER CEYLAN