Kırşehirli dernekler, dayanışmayı artırmak ve Kırşehir kültürünü yaşatmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. 23 Nisan Salı günü gerçekleşen, Kırşehirli Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu Toplantısı, Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hilmi Gökçınar'ın başkanlığında yapıldı.

Uzun bir aradan sonra Kırşehirli Dernekler Federasyonuna bağlı bulunan dernek başkanlarıyla genişletilmiş yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirdiklerini belirten Gökçınar, "2024 yılında kalan bölümündeki yapacağımız proje ve planları karşılıklı olarak istişare ettik. Bünyemizde İş İnsanları Derneği, Hukukçular Derneği ve buna benzer diğer dernek başkanlarıyla beraber yaz döneminde yapılabilecek faaliyetlerimizi aktardık." şeklinde konuştu.

"GÜNDE DÜN" GENÇLİK KONSERİ HAZİRAN AYININ İLK HAFTASI YAPILACAK

Haziran ayının ilk haftasında Hacı Bayram Veli Üniversitesinde 'Günde Dün' adında bir gençlik konseri programları olduğunu ifade eden Gökçınar, "80 ve 90'lı yılların gençliğinin ilgi odağı olan popüler parçalarla geçmiş ve gelecek arasında bir köprü inşa ettiğimiz bir etkinlik düzenleyeceğiz." dedi.

Gökçınar, Ankara’da Kırşehirlileri bir araya toplamaya çalıştıklarını, 65 derneğin olduğunu ve bugüne kadar çok güzel işler başardıklarını belirterek bundan sonra da aynı şekilde devam edeceklerini söyledi.

adsiz-tasarim-2024-04-24t093833-766.jpg

Erdoğan, CHP'yi 9 Haziran'dan sonra ziyaret edecek Erdoğan, CHP'yi 9 Haziran'dan sonra ziyaret edecek

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: HABER MERKEZİ