Kuruluşundan bu yana sanayi bölgesinde ticari gayrimenkul hizmeti vermekte olan Kerem Nükte Gayrimenkul, 2023 son çeyrek itibarıyla Konya sanayi bölgelerinden gelen gayrimenkul ihtiyaçlarına yanıt vermek, firmalara daha hızlı ticari alan sunmak ve büyüyen Konya sanayisine katkı sağlamak amacıyla, TEKSAN Sanayi Sitesinde Kerem Nükte Sanayi Şubesi açıldı.

D J I 0083

YHT'de emekli indiriminden 62 bin kişi yararlandı YHT'de emekli indiriminden 62 bin kişi yararlandı

BİRÇOK KONUDA HİZMET VERİLİYOR 

Kerem Nükte Sanayi Şubesi müşterilerine; Gayrimenkul Satış ve Kiralama Yatırım Danışmanlığı, Pazar Araştırması ve Analizi Proje Geliştirme ve Yönetimi, Site Yönetim Hizmeti Kira Takip Hizmeti, Şirket Mülklenme Politikaları Hizmeti, Gayrimenkul Değerleme Hizmeti konusunda hizmetler sunuyor.

D J I 0083-1

GÜLER YÜZ VE PROFESYONEL HİZMET ANLAYIŞI 

Kerem Nükte Sanayi Şubesi Profesyonel gayrimenkul danışmanları, Konya sanayisinde müşterilerine geniş bir yelpazede hizmet sunuyor. Bu hizmetlerin kapsamı gayrimenkul alım satımı ve kiralama işlemlerinin ötesine geçiyor. Pazarlama ve iletişim becerileri yüksek, Pazar analizi ve bölge hâkimiyetleri kuvvetli, Kurum temsil kabiliyetleri mevcut, Finans okur-yazarlık becerilerine sahip, Gayrimenkul mevzuat ve hukuku ile tapu işlemleri hizmetine hâkim danışmanlar daima 7/24 iletişime açık, güler yüzlü ve profesyonel hizmet anlayışı benimseniyor. Müşterilerle tanışmak, hasbihal etmek ve gönül bağı kurmak için Kerem Nükte Sanayi Şubesi Gayrimenkul Danışmanları, müşterilerini ofislerinde ağırlamaktan mutluluk duyuyor.

Kerem Nükte Sanayi Şubesi Nerede?

Fevzi Çakmak Mh. Aslım Caddesi No: 71 Karatay/KONYA

Kerem Nükte Sanayi Şubesi İletişim

 Telefon: 444 8 564

Web Site: www.keremnukte.com

Mail Adresi: [email protected]

Instagram: keremnuktegayrimenkul

YouTube: @keremnuktegayrimenkul
Facebook: Kerem Nükte Gayrimenkul

Kaynak: HABER MERKEZİ