Tabduk Emre Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarı üzerinde yaşanan kazada, sütçülük yapan Halil Kılıç idaresindeki 70 AAU 057 plakalı otomobil ile damat adayı S.E'nin yönetimindeki 42 AHH 739 plakalı otomobil bulvar üzerinde çarpıştı.

Çarpışmanın etkisiyle Halil Kılıç'ın yanında bulunan eşi yaralandı. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Kazada hafif şekilde yaralanan Kılıç'ın eşi ambulansla tedbir amaçlı Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

kaza-yapan-sutcunun-damat-adayina-sitemi-guldurdu.jpg

“CEP TELEFONUYLA KONUŞUYORDU”

Damadın cep telefonu ile konuştuğunu söyleyen Halil Kılıç, “Ben yukarıdan yavaş yavaş geliyordum. Damat telefonla konuşarak aracını sürüyordu. Araç sola dönecek gibi oldu sonra dönmedi ve düz ilerlemeye başladı. Biz de frene bastık ama duramadık ve arabaya çarptık” dedi.

Kaza Yapan Sutcunun Damat Adayina Sitemi Guldurdu 002

Merve ve Emrah mutluluğa ‘evet’ dedi Merve ve Emrah mutluluğa ‘evet’ dedi

“HANIM GİTSE BİZİ ALAN DA OLMAZ”

Kazada eşinin yaralı olduğunu belirten Kılıç, “Bende bir şey yok ama hanım yaralı. Hanım gitse bizi alan da olmaz. Damat nişanlısını almış ne yapacak ki telefonla konuşuyor. Daha yeni nişanlanıyormuş. Hayır, nişanlını almışsın telefonunu kapat ya da uçak moduna al çok mu zor. Sevdiğini almışsın gecenin yarısında garip sütçüyle ne uğraşırsın ki. Şimdi evimizde olsaydık olmaz mıydı” diye konuştu.

Kaynak: İHA