Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Meram Emlak Konut Temaşehir Ortaokulu öğrencilerinin karne heyecanına ortak oldu. Çocuklara karnelerini veren Başkan Kavuş’a Meram İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Koca da eşlik etti. Miniklere, tatil dönemini en güzel şekilde değerlendirmeleri tavsiyesinde bulunan Başkan Kavuş, öğrencilerle tek tek ilgilenip sohbet etti. 

'MERAM’DA OKULLAR BİTİNCE ‘MEGA YAZ OKULU VE MERAM YAZ SPOR OKULLARI ZAMANI’ BAŞLAR'

Milyonların beklediği sonuçlar açıklandı! Milyonların beklediği sonuçlar açıklandı!

Başarılı öğrencileri tebrik eden ve yıl boyunca fedakarlıklarla çocukların eğitimine katkı sunan öğretmenlere de teşekkür eden Başkan Kavuş, öğrencilere; dinlenmeleri, tatil dönemini en iyi şekilde değerlendirmeleri, spor yapmaları ve kitap okumaları noktasında tavsiyelerde bulundu. Başkan Kavuş, 2023-2024 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle ilgili yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi; “Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz, yoğun bir tempoda geçen eğitim yılını başarıyla tamamladılar. Şimdi onların dinlenme, bizim de Meram Belediyesi olarak tempomuzu artırma zamanı. Meram’da tatil denince akla ‘Meram Yaz Okulları ve Meram Yaz Spor Okulları’ gelir. Çocuklarımızı bu okullarımızda ağırlamak için biz hazırız. Onları eğlendirerek, spor yaptıracak yeni şeyler öğrenmelerinin yolunu açacağız. Tüm çocuklarımızı bekliyoruz.”  

8 (2) Kopya

Karnelerini Başkan Kavuş ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Koca’nın elinden alan öğrenciler hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmediler. Öğrenciler ve öğretmenler karne sevinçlerine ortak olan Kavuş ve Koca’ya teşekkür ettiler.

Kaynak: HABER MERKEZİ