Saadet Partisi'nin Konya Büyüksenir Belediye Başkanı adayı Abdulkadir Karaduman ve Karatay Belediye Başkan Adayı Muhammed Cihad Güzel, İsmil ve Yarma bölgelerinde düzenlenen etkinliklerde hemşerileriyle bir araya geldi. Karaduman, vatandaşların taleplerini dinleyerek, sorunlarını yerinde tespit etti.

Vatandaşlarla samimi bir ortamda sohbet eden Karaduman, belediyecilik anlayışlarını ve hedeflerini dile getirdi. Yaptığı konuşmalarda, belediyecilikte israfı önlemenin ve kaynakların etkin bir şekilde kullanılmasının önemine vurgu yaptı. Ayrıca, liyakate dayalı, adil ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla, halkın beklentilerine cevap vereceklerini belirtti.

2 (36)

'YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE’NİN ADIMLARINI KONYA’DAN ATACAĞIZ'

Konya’ya su getirilsin! Konya’ya su getirilsin!

Karaduman, konuşmalarında önemli bir vurgu yaparak, "Yeni bir dünyanın inşası ve yeniden büyük bir Türkiye'nin kurulması için ilk adımı Konya'dan atmaya hazırız. Merhum Erbakan Hocamız gibi Milli Görüş’ü yeniden Konya’da başlatacağız. Konya evliyaların, Enbiyaların aziz bir şehri. Bu şehir için elimizden gelini yapacağız. Daha iyi bir Konya için çalışacağız " dedi.  Saadet Partisi'nin temsilcisi olarak, Konya'nın kalkınması ve refahının artması için projelerini detaylı bir şekilde vatandaşlarla paylaştı.

Öte yandan, Karaduman'ın bu buluşmaları sadece seçim atmosferini hareketlendirmekle kalmadı, aynı zamanda Saadet Partisi'nin Konya'daki adayı olarak halk nezdindeki güveni ve desteğini pekiştirdi.

3 (36)

HABER MERKEZİ 

Editör: Birkan Bakay