Akşehir'de engellilere özel sinema etkinliği Akşehir'de engellilere özel sinema etkinliği

Konya Büyükşehir Belediyesi, sorumluluk alanındaki mahalle yollarında standardı yükseltmek için yoğun şekilde çalışıyor.

522000

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Konya Modeli Belediyecilik”te yol ve altyapı çalışmalarının öncelik verdikleri hizmetler arasında yer aldığını, Büyükşehir Belediyesi olarak hedeflerinin 31 ilçeyle birlikte topyekün kalkınmış bir şehir inşa etmek olduğunu ifade etti.

222222222222222222

2023’ün sonuna yaklaşırken ilçelerin ihtiyaç önceliklerine göre yatırımların hız kesmeden devam ettiğini vurgulayan Başkan Altay, “Büyükşehir Belediyemizin sorumluluğunda bulunan yolları Büyükşehir standardına getirmek için yoğun şekilde çalışıyoruz. Bu kapsamda Kadınhanı ilçemize bağlı Köylütolu ile Konurören mahalleleri arasındaki 6,5 kilometrelik yolda gerçekleştirdiğimiz sathi kaplama çalışmasını tamamlayarak yolları hizmete açtık. Yine 1,7 kilometrelik Kestel Mesire Alanı yolunu da tamamladık. Şehrimizi daha güzel ve müreffeh yarınlara taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. 7 milyon liraya mal olan yolların ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.