Ermenistan: “42 bin 500 Ermeni Karabağ’dan Ermenistan’a döndü” Ermenistan: “42 bin 500 Ermeni Karabağ’dan Ermenistan’a döndü”

Kavas Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı, Konyalı İş Adamı Hüseyin Kavas, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya, milletvekilliği için adayı adayı oldu. Kavas, başvurusunu gerçekleştirdi. Hüseyin Kavas, mevcutta MHP’den Selçuklu Belediyesi Meclis Üyeliği, aynı zamanda da Büyükşehir Belediyesi Meclis Grup Başkanlığı görevini yürütüyordu. Kavas, görevlerinden istifa edip aday adayı oldu. Hedefinin Konya’ya hizmet olduğunu belirten Hüseyin Kavas, Cumhur İttifakı’nın Türkiye’yi daha iyi bir geleceğe taşıyacağını ifade etti. 
HÜSEYİN KAVAS KİMDİR?
1974 doğumlu, Hüseyin Kavas, Selçuk Üniversitesi Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Kendi şirketini kuran Kavas, bugün Konya iş dünyasında önemli bir yere sahip Kavas Elektronik’in sahibi. Hüseyin Kavas, aynı zamanda Milliyetçi Hareket Partisi’nden Selçuklu Belediyesi Meclis Üyeliği ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Grup Başkanlığı görevini yürütmekteydi. Görevlerinden istifa eden Kavas, önceki gün milletvekilliği için aday adaylığı başvurusunu yaptı.
HABER MERKEZİ