Angels Akademi Bioenerji ve Kişisel Gelişim tarafından düzenlenen ‘Karanlıktan Altın Çağa Geçiş 101 Yıllık Bekleyiş’ konulu İçsel Dönüşüm Kampı Bayır Diamond Otel’de başladı

Sakuralar Konya'da çiçek açtı Sakuralar Konya'da çiçek açtı

Angels Akademi Bioenerji ve Kişisel Gelişim tarafından düzenlenen İçsel Dönüşüm Kampı 23 Mart’a kadar devam edecek. İçsel Dönüşüm Kampına Türkiye’nin farklı şehirlerinden ve yurtdışından yüzlerce katılım oldu. Kamp programının açılışında konuşan Angels Akademi Bioenerji ve Kişisel Gelişim Kurucusu, Uzmanı ve Eğitmeni Dr. Ayhan Öcal, 3 gün boyuna devam edecek kampın manevi anlamda çok verimli geçeceğini ve kamp sonunda katılımcıların sorunlarından kurtulacağını dile getirdi. Konya’nın dünyadaki üç önemli çekim merkezinden birisi olduğunu kaydeden Öcal, “Ladikli Ahmet Ağa ve Hz. Mevlâna hepimizi ilk çağıranlardır. Şems-i Tebrizi ve Sadrettin Konevi Hazretleri bu tarihi birlikteliği gönülden destekleyenlerdir. Bu kutsal Anadolu topraklarında çok önemli bir ilahi enerji buluşma noktası olan Mevlâna diyarı Konya’da 101 yılda açılan, bu 21 Mart gününde ise bu cennet vatanımızda Türkiye’mizde açılacak olan boyut kapıları için buradayız. Allah dostu diyoruz biz onlara. İçsel Dönüşüm Kampı’na kapılan tüm dostlarımıza hoş geldiniz diyorum” dedi.

ŞİFA MELEKLERİ DÜNYANIN HER ÜLKESİNE YAYILDI

İçsel Dönüşüm Kampı’nda birbirinden güzel insanların tanışma imkânı da bulacağını kaydeden Öcal, “Gözlerinizle gördüğünüz bu çok güzel insanlardan başka da olanlar hep bizlerle olacaklar. Sizler onları gözle göremeseniz de onların burada, yanımızda olduğunu hissedeceksiniz. Bazılarınız çok, bazılarınız daha az hissedecek.  Ama herkes bu muhteşem ilahi güzellikleri yaşayacak. Kamp vesilesiyle henüz bizimle tanışan canlarımız var çok şükür. Allah’ın her işinde olduğu gibi bunda da bir hayrı olduğuna inanıyoruz. Yıllar önce çok sevgili eşim Maria hanımla beraber sadece 2 kişiydik. Yıllar önce ocaklık açılımlarımızla başlayan, şimdiyse dünyanın her ülkesine yayılmış Angels Şifa Melekleri yolculuğu bu. Bu kutlu yolun ve yolculuğun bize öğrettikleri ve tüm insanlıkla paylaşmak zorunda olduğumuz muhteşem ilimler var” diye konuştu.

KUL İNŞALLAH DER, YARADAN İNŞA EDER

“Allah’ımızın yolunda iyileri ve iyilikleri çoğaltmaya büyük bir heyecanla ve inançla devam ediyoruz” diyen Öcal, şunları söyledi: “İbn Arabi ne diyordu ‘Değnek ve dalları birer birer kırmak mümkündür; ama demet haline getirdikten sonra onları kırmaya güç yetiremezsin. O halde birleşin ve birbirinizden ayrılmayın. Bilgi topluluk ve varlık pınarından doğar.’ Şimdi, İnsanlık olarak birlik ve beraberlik zamanı. Yaşamın tek bir anahtar cümlesi var. Kul İnşallah der. Yaradan İnşa eder. Siz sevgi ve ışık saçmaya başlamalısınız.  Dünya zaten karanlıkların içinde şu anda. Nefret ve karanlık yaratmayı bırakarak. Buna başladığınız andan itibaren o müthiş değişim başlayacaktır. Kalbimizi ve kafamızı.  Sevgiyle, saygıyla, edeple, incelikle, güzel duygularla doldursak diyorum. Dünyadaki bütün herkes çok mutlu ve iyi olsun” diyerek tüm varlıklara sevgimizi gönderelim. Bunu ne kadar çok tekrar edersek, içimizdeki gücü biz de bir o kadar kendimize çekeriz. Çünkü sistem böyle. Bizden çıkan daima bize geri dönüyor.”

HER DİLEK BİR ENERJİDİR

Düşüncelerimizin gücünü kullanmalıyız. Ne istiyorsak kendimizi buna uygun çekim gücüne yükseltmeliyiz. Ne düşünürsek onun maddeye dönüştüğünü bilerek ve inanarak bunu yapmalıyız. Zira her dilek bir enerjidir. Dilek gönderilir ve dilek kendini gerçekleştirmek ister. Maalesef o olumsuz negatiflikler için de bu durum böyledir. Negatif düşünceler de maddeye dönüşmek ister. Bizim ne düşündüğümüz ise enerjinin hiç umurunda değildir. Başarı başarıyı çeker.  Mutsuzluk daha çok mutsuzluğu çeker “Para parayı çeker” deriz. Pozitif düşünceler pozitif bir dünya yaratır. Pozitif bir dünya için pozitif düşünceler gereklidir. Biz tertemiz gönüllerimizle isteyeceğiz. Şimdiden hepinize Rabbimizin mucizelerini diliyoruz.” Konuşmanın ardından Eğitmenler Uzman Dr. Maria Öcal ve Dr. Ayhan Öcal tarafından katılımcılara eğitimler verildi. İçsel Dönüşüm Kampı 23 Mart’a kadar devam edecek.

KAYNAK: BÜLTEN

Editör: Muhammed Esad Çağla