KARABAG Haberleri

KARABAG haberleri ve güncel KARABAG gelişmeleri, KARABAG ile ilgili tüm video, KARABAG fotoğrafları ve KARABAG haberleri Konya Yenigün Gazetesi sitemizde


DÜNYA

Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Azerbaycan’ın Karabağ bölgesindeki Rus Barış Gücü’nün gelecekteki durumunun Bakü yönetimi ile görüşüleceğini bildirdi.

DÜNYA

Azerbaycan’ın Karabağ bölgesindeki Hocalı’da Ermenilere ait 100 hektardan fazla uyuşturucu tarlası tespit edildi.

DÜNYA

Azerbaycan Başsavcılığı, Azerbaycan'ın Karabağ bölgesindeki sözde Ermeni yönetiminin eski dışişleri bakanı olan ve mahkemenin hakkında gıyabi tutuklama kararı verdiği Davit...

POLİTİKA

Azerbaycan'ın Karabağ'daki Ermeni silahlı gruplara karşı gerçekleştirdiği terörle mücadele operasyonunun ardından 42 bin 500 Ermeni Karabağ'dan ayrılarak Ermenistan’a geldi.

DÜNYA

Türk-Rus Ortak Merkezi, Azerbaycan'ın başarıyla tamamladığı antiterör operasyonunun ardından Ermeni grupların silah bırakmaya başladığı Karabağ'da, son iki günde ateşkes ihlali...

DÜNYA

Azerbaycan’ın Karabağ bölgesindeki Hankendi şehrinde yakıt deposunda patlamada meydana geldi. Patlamada ölü ve yaralılar olduğu açıklandı.

DÜNYA

Azerbaycan'ın Karabağ bölgesinde silahlı Ermeni grupların döşediği mayının dün patlaması sonucu 2 Azerbaycan askeri şehit oldu, 1 asker yaralandı.

DÜNYA

Azerbaycan hükümeti, Karabağ'daki Ermeni nüfusun ihtiyaçlarının karşılanması için yakıt gönderdi.

DÜNYA

Ermenilerin 1. Karabağ Savaşı ile ilgili "zafer anıtı" olarak kullandığı, işgal döneminde Şuşa-Hankendi yolunda yer alan tank, Bakü'ye getirildi.

DÜNYA

Azerbaycan İçişleri Bakanlığı, Karabağ bölgesinin Hankendi şehrinde Ermenilerce kasıtlı yangınların çıkarıldığını ve idari arşivlerin yakılarak imha edildiğini duyurdu.

DÜNYA

İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Nasır Kenani, Azerbaycan hükümeti ile Karabağ'da yaşayan Ermeni temsilciler arasında varılan anlaşmadan, ülkesinin memnuniyet duyduğunu belirtti.

DÜNYA

Azerbaycanlı yetkililer ile Karabağ'daki Ermeni nüfusun temsilcileri arasında entegrasyon sürecinin ele alınacağı görüşme başladı.

Basın İlan Kurumu