Ereğli Belediyesi, ilçenin gelişimine katkı sağlamak amacıyla yol düzenleme çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda, birçok noktada devam eden yama çalışmalarının yanında Fatih Mahallesi'nde sıcak asfalt çalışması gerçekleştirildi.

D S C 8958

'Daha güvenli ve konforlu bir ulaşım için çalışıyoruz'

Konya Büyükşehir’e ait müzeler  on binlerce ziyaretçi ağırladı Konya Büyükşehir’e ait müzeler on binlerce ziyaretçi ağırladı

Ereğli Belediye Başkanı Umut Akpınar, Ereğli’mizin tüm mahallelerinde hemşehrilerine daha iyi bir yaşam alanı sunmak için yoğun çaba harcadıklarını belirtti. Yaptığı açıklamada, " Fatih Mahallesi'nin yol kalitesini artırmak için ihtiyaç duyulan noktada sıcak asfalt çalışmamızı gerçekleştirdik. Sıcak asfalt çalışmalarını tamamlayarak, mahalle sakinlerimizin daha güvenli ve konforlu bir ulaşım imkanına kavuşmalarını sağlamayı hedefliyoruz. Bunun yanında birçok noktada da yama çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz" ifadelerini kullanan Başkan Akpınar, Ereğli Belediyesi olarak şehrin dört bir yanında yol düzenleme ve asfalt çalışmalarına devam edeceğini belirterek halkın ulaşımını kolaylaştırarak yaşam kalitesini arttırmak için çalışmaların aralıksız sürdürüleceğini dile getirdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ