Ereğli Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yaz aylarında çocuklara yönelik keyifli etkinlikler düzenleniyor. Bu etkinlikler, çocukların yaz tatillerini hem eğlenceli hem de öğretici bir şekilde geçirmelerini hedefliyor.

‘Konya 5 yıldızlı sağlık hizmeti sunuyor!’ ‘Konya 5 yıldızlı sağlık hizmeti sunuyor!’

Whatsapp Image 2024 07 02 At 17.16.46 (2)

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü Psikolojik Danışmanlık Birimi tarafından çocukların; bilişsel, sosyal, duygusal ve motor becerilerinin gelişiminin amaçlandığı etkinlikler, Ereğli Belediyesi Zübeyde Hanım Gündüz Bakımevi'nde Salı - Perşembe günleri saat 09.00 - 11.00 arasında gerçekleştiriliyor.

D S C 1610

'Çocuklarımız için bu tür sosyal etkinlikleri gerçekleştirmeyi önemsiyoruz'

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Başkan Akpınar: “Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için yaz etkinlikleri kapsamında Ereğli Belediyesi Zübeyde Hanım Gündüz Bakımevinde gerçekleştirdiğimiz rehberlik çalışmalarıyla çocuklarımıza bilişsel, sosyal ve duygusal ve motor becerileri gelişimleri üzerine danışmanlık sağlıyoruz. Ayrıca etkinlik sayesinde çocuklarımız çeşitli sanatsal ve spor aktiviteleriyle bir araya gelerek hem yeni beceriler kazanıyor hem de sosyal etkileşimlerini güçlendirme fırsatı buluyorlar. Ereğli Belediyesi olarak özellikle çocuklarımız için bu tür sosyal etkinlikleri gerçekleştirmeyi önemsiyoruz, bu doğrultuda da hizmetlerimize devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: HABER MERKEZİ